Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Zöld levelibéka tartásáról...

Zöld levelibéka tartásáról írnátok pár sort?

Figyelt kérdés
Mekkora terrárium szükséges, mit tegyek alulra, hetente hányszor és mit adjak neki enni, kell e valami növény, vagy világítás?
2012. ápr. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Védett. És egyébként alkalmas fogságban tartásra. Ne akard kínozni szegényt
2012. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
-egyébként SEM alkalmas-
2012. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha itt akarsz gyors talpalót a békáról, akkor ha már meg van a breki engeđ szabadon. Úgt tudom az eszmei értéke 20-50 ezer forint.


Lehet fogságban tartani (lásd Állatkert) de avatatlan kezekben napokon belül meghal. Meg ér neked pár nap gyönyörködés egy életet? Főleg mikor szabadon akár évtizedekig is elélhet, hacsak meg nem eszi valami.

2012. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs még idebent, kint van az udvarunkon, egy nagy vizeshordó mellett van már több hete. azért szeretném behozni, mert van kint 9 macskánk, és féltem, mert az egyik már a múltkor észrevette, és játszott vele. van vagy 8 terráriumom kisebbek-nagyobbak. mellesleg, én úgy tudom, hogy az eszmei értéke 2ezer forint körül van, mondjuk ez nem számít. csak vigyázni akarok rá.
2012. ápr. 30. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor vidd el valami rétre, de semmiképpen NE VEDD EL A SZABADSÁGÁT!
2012. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A békák nem jó ízűek, ha csak nem mazohista a macskád, nem fogja megölni. De én is az utolsóval értek egyet. Engedd el valami nagyobb füves területen. Az is jó érzés, ha tudod, hogy te mentetted meg, nem kell ehhez bezárva tartani.
2012. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem eszi meg a macska az egeret sem. Csak játszik vele, más kérdés, hogy belepusztul az alanya.
2015. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!