Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor MIT kell csinálni? HELP

Ilyenkor MIT kell csinálni? HELP

Figyelt kérdés

Egy nagy méh raj ide fészkelt a meggyfánkra, több ezren, több százezren vannak :(

Ebben a kis faluban senki nincs aki ilyennel foglalkozna... Nem is tudom mit csináljunk.. és pont a járda felett "lógnak" lefelé. Rengetegen vannak. Ezek elfognak menni maguktól?


2012. máj. 1. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem vagy az állatvédőket vagy a tűzoltóságot kéne hívni akik küldenek egy méhészt vagy legalább megmondják hogy ezzel mit lehet csinálni. Le kell őket füstölni hogy elkábuljanak leszedni és elvinni. De ezt ti meg ne próbáljátok szerintem, nehogy baj legyen belőle.
2012. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ez valószínűleg egy méhcsalád, akkor rajzanak így, ha a fiatal királynők elhagyják a kaptárat. Elég nagy értéket képvisel egy ilyen család, ha találtok méhészt aki elérhető közelségben lakik és felhívjátok, akkor valószínűleg örömmel fog kimenni oda befogni a rajt.
2012. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtunk egy méhészt, épp most mire ideért, mindegyik méh elment, de hogy merre azt már nem láttuk. Eltüntek :)
2012. máj. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!