Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy a...

Honnan tudhatnám, hogy a birkám hasas?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 22:02
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:
hát úgy szemre sehonnan. A ha a kos megugrotta ( Egyébként birkánál a mesterséges termékenyítés sem kunszt), és ivarzási tüneteket nem mutat már, akkor van rá esély. Onnantól csak várni kell :) Egyébként a korai vemhességvizsgálatnak asszem két módja van, progeszteronszint-mérés (vér vagy tej), és az ultrahang. Fizetős mindkettő. Amúgy már rég le kellet volna bárányoznia, nem?
2012. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, úgy vettem őket, hogy (állítólag) hasasok de nem látszik rajtuk semmi. Köszönöm a választ!
2012. máj. 1. 22:50
 3/3 hidro válasza:
nem feltétlenül kellett volna még ellenie, ráér vele.. nekem most van 2 hasas birkám, már megindultak az emlők, meg szép kerekek a többiekhez képest, viszont korai szakaszban ránézésre tényleg nem nagyon lehet megmondani...
2012. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!