Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok labradoros fénykép...

Hol találok labradoros fényképes ajándékot anyák napjára?

Figyelt kérdés
Anyukámnak kellene, nagyon szeretném meglepni. Mindene a kutya és főleg a labrador. Tudnátok nekem segíteni??

2012. máj. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bírod a google pl hogy egyedi ajándék, vagy hogy fénykép ajándéktárgyakra, akkor ki fog adni egy csomó olyan oldalt, ahol van egy sablon ajándéktárgy és te feltöltheted a netre azt a fényképet, amit szeretnél, hogy rányomtassanak. És elküldik postán utánvéttel.

Ha nem tudod megoldani hogy te vedd át mindenképpen, akkor csináltasd a rossmannba, ott el kell menni érte az üzletbe.

[link]

2012. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öhm, csak az a gond, hogy ami ilyen, az már nem lesz kész a héten. Általában minimum egy hét, mire elkészül.
2012. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de olyan hely kellene ahonnan meg jön szombatig és íratni is lehet a fénykép mellé, hogy anyák napjára.
2012. máj. 3. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen is van. De nem hiszem, hogy még odaérne ez sem.

Nem tudom, szerintem kicsit elkéstél ilyen rendelős ajándékokkal. Próbálkozz ajándék boltokban, hátha... vagy nagy áruházakban, tesco, cora, interspar... hátha van valami.

2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha csinálnál egy képeslapot? Nem is feltétlenül kutyásat, inkább közös képeitekből, csinálsz egy montázst, akár szöveget is írhatsz bele a képek közé... vagy a hátuljára írod kézzel. kinyomtattatod valahol fotópapírra és belerakod egy képkeretbe. Ezzel elkészülnél addig.
2012. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!