Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Véletlenül megbolygattam az...

Véletlenül megbolygattam az almot. Ugye nem lesz baj? Törpehörcsög.

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsögöt vettem, elméletileg 2 lányt. Elkezdtek verekedni, külön raktam őket. Véletlenül fedeztem fel ma reggel, hogy leellett az egyik. Ahogy felemeltem a kisházat, láttam, hogy ott vannak a picik, azonnal vissza is raktam. Ugye nem lesz baj? Nem hagyja el a kölykeit?


Köszönöm.



2012. máj. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nem lesz. Viszont most sok fehérjére van szüksége az anyának a szoptatás miatt. Sajtot, túrót vagy egy pici főtt tojást adhatsz neki fehérje gyanánt.
2012. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől még nem lesz baj.

Én is hasonlóan jártam. Én vettem egy aranyhörcsögöt és pár napra rá lefialt nálam. Váratlanul ért, megemeltem a kisházat és akkor vettem észre. Azután már nem bolygattam őket 2 hétig. Mind a 8 picit felnevelte.

2012. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik, hogy nem történt semmi baj, kapott uborkát, sajtot, és hörikaját bőven. Vize is van. :) Kíváncsi vagyok, hogy pontosan hány bébi van. :)
2012. máj. 7. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Hát ezzel én is így voltam, nagyon kiváncsi voltam és nagyon féltettem őket, hogy szépen fejlődjenek meg minden, mindig hallgatóztam hogy hallom-e a sírdogálásukat és akkor megnyugodtam, amikor hallottam őket, mert az azt jelentette hogy élnek. Nagyon boldog pillanatok voltak ezek és nagyon hozzám nőttek ezek a kis drágák, jelenleg 9-en vannak, persze mindenki külön ketrecbe mert már nagyocskák! :)

2012. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!