Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol a helye az állatoknak?...

Hol a helye az állatoknak? Kint, az udvaron, vagy bent, a családi házban?

Figyelt kérdés
Párommal gyakran vitatkozunk ezen. Ő nem tudná elképzelni az életét úgy, hogy nincsenek bent a házban az állatok. Engem ez zavar. Én mindig is úgy gondoltam, az állatoknak kint van a helye, az udvaron, és nem bent a házban. És ez miatt el vagyok könyvelve gonosz, állatgyűlölő embernek. Engem zavar, ha bent vannak. Büdösek, összeszőrözik/pisilik a házat, esetleg be is kakilnak. Ha kintről jönnek be, akkor meg néha sarasak. Bent vannak a konyhában, nappaliban, hálószobában. Szerintem ez nem normális. Ki mit gondol erről a témáról?

2012. máj. 10. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szobatiszta, akkor meg kell nevelni.

Amúgy milyen állatok? Nem mindegy, hogy kutya/macska vagy ló/disznó.

2012. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És persze zavarnak. A kutya az ugatásával, minden neszre, a macska meg a dörgölőzésével. Nem hagy csinálni semmit.
2012. máj. 10. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

" Engem zavar, ha bent vannak. Büdösek, összeszőrözik/pisilik a házat, esetleg be is kakilnak. Ha kintről jönnek be, akkor meg néha sarasak."


Ezeket az apám is produkálja, ha a szokásosnál részegebben jön haza, mégsem zárjuk ki az udvarra. Lehet hogy kellene.. :(

2012. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért ne hasonlítsuk össze az állatokat az emberekkel.
2012. máj. 10. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! :D (persze azért szomorú)


Szerintem az állatnak az udvaron a helye. Szeretem a kutyámat, de a lakásba nem jöhet be.

2012. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagy állatbarát és kész. Városon bent falun általában kint van a kutya.
2012. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

szerintem amelyik macska kint is jár, az ne menjen be a lakásba. Főleg ha olykor 1-2 egeret, madarat elejt.

Kutya okosabb, meg lehet törölni a lábát, szobatiszta, szót fogad. Ha ápolod, nem büdös. Ki kellene találni, mire tartod az állatot, ez attól is függ, és meg lehet szabni neki, hogy a hálóba ne menjen be.

2012. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Kutyának-macskának semmi helye egy lakásban! Csak vannak bigott állatbarátok,akiket nem érdekel a kosz,a szőre hullása. Az ilyen állatbarátoknak az emberekkel van be nem vallott problémája.
2012. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

uccsó!

nézz utána a bigott szó jelentésének kösz

2012. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bent!Nem koszosak,nem büdösek.Macskák csak bent,kutyám kint és bent.Azt kell mondjam,hogy ennyi állat mellett rend és tisztaság van nem úgy mint jónéhány állatmentes háznál..

Pároddal,hogy sikerül együtt élnetek ha ilyen nagy ellentét van köztetek?

2012. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!