Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A 10-es skálán mennyire...

Sziveske kérdése:

A 10-es skálán mennyire szereted az állatokat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
10.:) Szeretnék majd állatokkal foglalkozni a munkám során.
2012. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
10.
2012. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
10.
2012. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Átlagemberként azt mondom, ugyanolyan joga van minden állatnak a tisztességes, számára normális élethez, mint bárki másnak. Legyenek megfelelő körülményei, legyen kaja, pia a számára és éljen a saját, természetes közegében.


Nem tartom helyénvalónak a kalitkában, ketrecben, és egyéb helyen való állat-tartást, mert az nem a saját közege.

A háziállatok közül a kutyát jobban szeretem, mint a macskát, de a kutyát is csak addig a mértékig, amíg tudja, hogy hol a helye a családban (és a lakásban). Amikor már többet akar, mint ami az normális, vagy megengedhető, akkor köszi, nem kérek belőle.

2012. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
10. :D
2012. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Előző vagyok!

Ezek alapján lila gőzöm sincs, hogy a 10-es skálán esetleg hol tartok! Ítéljétek meg ti!

2012. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
10000
2012. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4-es, nekem inkább közömbösnek tűnsz az állatokkal kapcsolatban. Semmi melegség vagy szeretet nem érződik a soraidból. (Teszem hozzá, nem baj, nem kötelező szeretni, amíg tiszteletben tartod őket és az életterüket.)
2012. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Úgy érzem, szeretem őket annyira, hogy ne akarjam kiragadni őket természetes környezetükből, és ha élnek körülöttem (nekem is volt kutyám-macskám, amíg kertesben éltem), akkor azt is tudom, mire van szükségük ahhoz, boldog, kiegyensúlyozott életük legyen.

Amióta panelban lakok, nem tartok háziállatot, mert azt vallom, hogy abban ők már nem éreznék magukat jól!

2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8-as!

Te mennyire szereted őket?

Mert ha te állítod azt, hogy a 10-es skálán 10-es mértékben, arra én mondhatom azt, hogy hiszem, ha akarom.

Mondd el, mire vagy képes értük, miattuk, mennyire tartod tiszteletben az ő igényeiket, és mennyiben helyezed előnybe azt a személyes igényedet, hogy pl. ilyen-olyan állatot akarsz magadnak, mert annyira szereted őket.


Ugyanis nem biztos, hogy ketrecben, meg egyéb helyen tartott állat olyan nagyon boldog, mint te magad, aki állítólag szereted őket.

2012. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!