Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sírtál már állatod elvesztése...

Sírtál már állatod elvesztése miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 21:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Igen,volt egy Német Juhász kutyám de szegény 4 éves korában eltávozott :( Valamelyik túlokos megmérgezte...
2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.ÉN annyira zokogtam
2012. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem halt meg, de nagyon beteg lett, és félő volt hogy meghal. Akkor igen, sírtam :( Most már nagyon öreg, hát előre félek a halálától... :(
2012. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Első nagyon sajnálom, és most inkább nem folytatom a kommentemet.. :/
2012. máj. 14. 21:34
 5/18 anonim válasza:
100%
igen. A macskám 14(!) évesen.
2012. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ledobott,de folytatom.

Én annyira sírtam az állatorvosnál,hogy a doki megsajnált,és ő mondta,hogy hívjam a férjemet is,aki itt lesz mellettem amikor visszaadja a kutyát holtan.Sajnos el kellett altatni.

Ennek már lassan7 éve,de még ma is elsírom magam ha eszembe jut a kiskutyám..Annyira fájt az elvesztése,hogy azóta semmiféle állatot nem vagyok képes magamhoz venni.

2012. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Most gyógyult meg a drágám egy betegségből... Eléggé oda volt, nekem az elég volt már, hogy úgy kellett látnom.:(
2012. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Igen, Bruno kutyam majdnem velem egyidos volt, huseges keverek. Nagyon idos volt, amikor eltavozott, ugyhogy mar megvaltas volt neki, de akkor is nagyon sajnaltam, mert mar hozzaszoktunk. Most meg mar van egy Charlie- m, de meg mindig eszembe szokott jutni Bruno.
2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Igen, a kiscicám egy évesen és 2 naposan halt meg. Már több mint egy éve hogy elment, ma már nem mindig, de egy éven keresztül minden este megsirattam mert hiányzott és fájt, hogy nem alszik velem senki...

;((

2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen még szép,hogy sirtam.Ugy gondolom,hogy aki igazán szereti a kisállatját az mindenképp fog sirni.Számomra a kisállataim nem egyszerű állatok,hanem barátok is egyben,és most lehet,hogy ezért hülyének néztek.Az egyik kutyusomat a szemem láttára gázolták el és hiába vett nekem a gázoló egy kiskutyát,de az akkor sem lesz ugyanolyan...
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!