Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi aszisztens?

Állatorvosi aszisztens?

Figyelt kérdés
Tudja valaki,hogy külföldön melyik egyetemeken tanítják?
2012. máj. 16. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
a külföld egy kicsit tág fogalom :D
2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért mennél külföldre? Magyarországon is van ilyen képzés, a barátom is annak tanul. Kb. fél éves a képzés, és 200 forint. Nem olcsó mulatság.
2012. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a 200 után még akartál 3 nullát írni. :) Amúgy engem is nagyon érdekel, de én itthon szeretném elkezdeni. Milyen feltételei vannak? Pl egy érettségivel tényleg el lehet menni erre a képzésre?
2012. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valóban tág,akkor szűkíteném,:D pl európán belül?Németország,Ausztria?Itt van esetleg?Most írhatnátok,hogy írjam be a google-be,de az a gond,hogy nem tudok kb csak magyarul.:/ Ezért hálás lennék,ha valaki tudna segíteni.


Azért mennék inkább külföldre,mert jóvan több mindent csinálhat egy aszisztens mint itthon.--> [link] A tudás is magasabb szintű.


Érettségi elég hozzá.De pl olyat is olvastam,hogy nem kértek azt se,csak legyen meg a tíz osztály.

Meg olyat is,hogy itthon sok helyen végzettség se kell,csak jelentkezel és az orvos betanít.

2012. máj. 16. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, 200 ezer forint. Érettségi a feltétele.
2012. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 13:49

Hol tanul ilyet a barátod?

Milyen könyvből tanul?(régebben feltettem egy ilyen kérdést,nem kaptam választ.:/ remélem tudod.:D)

2012. máj. 16. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátom Pesten lakik, és itt tanulja, nagyjából távoktatás formájában. A leckét és a dolgozatkérdéseket e-mailben kapja, és a kidolgozott dolgozatot szintén e-mailben küldi el. Egy pesti kisállatklinikán gyakorlatozik. Az oktató cég azt hiszem szekszárdi, mert egyszer le kellett oda utaznia, előadást hallgatni. A vizsgákra is majd le kell mennie vidékre. Most még gyakorlaton van, de ha érdekel, megkérdezem tőle ennek az oktatócégnek a nevét.

Legutóbb számvitelből írt dogát szegény...

2012. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megtaláltam az infót a barátom sulijáról. Tutira ez az.


[link]

2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. máj. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!