Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, hogyha...

Ti mit csinálnátok, hogyha arra érnétek haza, hogy az összes állatotok halott?

Figyelt kérdés

15/L

Ma délután arra értünk haza anyával, hogy mindenhol tollak, a kutyák sehol. Majdnem elhánytam magam, mikor megláttam a fa tövében leszakadt szárnyakat, és egy halott tyúkot. Körülbelül 50 tyúkunk/kakasunk/pár napos csirkénk van. Rögtön szaladtunk a tyúkudvarhoz, és útközben még láttam vagy nyolc halott tyúkot meg kakast. A tyúkudvar tövében egy gigantikus nagy lyuk volt, és bent is csak halott csirkék... Na itt hánytam el magam. Elindultunk megkeresni a kutyákat, de szégyenükben valahová elbújtak. Nagyon félek, mert ha ezt apa megtudja agyon veri a kutyákat... Kb. 6-kor ér haza, és bár most utálom a kutyáinkat, mégis nagyon félek hogy bántja őket. Ti mit tennétek? Milyen büntetés? ...?


2012. máj. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Kutyát utólag már nem lehet büntetni, mert nem érti mi van. Csak akkor amikor épp csinálja.
2012. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utólag már hiába büntetitek meg őket, akkor lehetett volna, ha rajtakapjátok őket. Nem a kutyákat kellene utálni, hanem olyan kerítésről kellett volna gondoskodni, amit nem tudnak szétszedni. Kisebb korukban hozzá kellett volna szoktatni a tyúkokhoz, megtanítani nekik, hogy nem szabad őket bántani, lehet ez még most sem késő. A büntetésnek én már nem látom értelmét, főleg annak nem, hogy ne adj isten jól megveritek őket. Esetleg a falkából kizárást lehetne alkalmazni. [link]
2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az útólsóval.
2012. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk biztos elajándékoznám őket vagy leadnám menhelybe ,ha ekkora kárt okoznának.Ha apád agyon akarja verni őket, próbáld inkább efelé terelni őt.
2012. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

ez a falkából való kizárásos dolog szerintem hatni fog, mert a kutyáink már akkor koncerteznek a teraszon, ha egy napig nem foglalkozunk velük.

remélem ez majd észhez téríti őket.

amúgy születésüktől kezdve hozzá vannak szokva ahhoz, hogy tyúkjaink vannak, egyszerűen nem értem mi ütött beléjük. a tyúkól pedig tökéletesen biztonságos volt, egy méter mély lyukat ástak...

2012. máj. 22. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem egy kóbor kutya jött be?
2012. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát, nem hiszem, hogy kóbor kutya volt, mert azt nem tűrnék a mieink.

amúgy sikerült megbeszélnem a családdal: két hetes kizárásban részesülnek a "falkából". szerintem használni fog, legalábbis remélem :)

2012. máj. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!