Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csótány invázió van a lakásomb...

Csótány invázió van a lakásomban, hiába hívatok gázmestert az sem segít sok mindent. Már a protectet, és a raid-et próbáltam de nem sok sikerrel, ha valaki tud hatékony módszert kérem segítsen, mert már éjszaka sem lehet tőlük aludni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Konkrét bevélt tippeket kérnék.Hogy lehet tőlük végleg megszabadulni!!!!
2009. júl. 1. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véglegesen csak szakember tud tőle megszabadítani. Ki kell hívni csótányírtással foglalkozókat. Amit még tehetsz, lehet venni csótánycsapdát, azt hiszem Bábolna a márka. Főleg mosogató alá, radiátor csövekhez rakd, illetve oda, ahol láttad őket. De ez csak átmeneti megoldás, mert a kiinduló helyet is fertőtleníteni kellene, amit csak szakember tud elvégezni.
2009. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Kihívod a csótányirtókat, addigra nézz valami másik szállást magadnak, pár napig nem lehet majd felmosni a padlót, körbefújnak mindent valami fehér ragadós izével, (vagy ciángázzal?-bocs de nemtom pontosan) és pár nap után hazamehetsz, felmoshatsz, eltűnnek, de asszem ezt meg kell ismételni vagy 2-3 alkalommal maximum. Utána eltűnnek.
2009. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lakásokban már nem a permetet használják általában, hanem valami zselés irtószert. Decemberben a munkahelyemen találkoztam csótánnyal, rögtön hívtam is a rovarírtókat, és tényleg eltüntek.

Otthon hozzám 3 havonta járnak, ott permeteznek. Még sosem találtam csótányt, de a ház szerződésben van valamelyik rovarirtóval és fillérekért megcsinálják. Így inkább kérem, nehogy hozzám meneküljenek be mástól.

2009. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Abatox nevű céggel csináltattam.50 lkásos ház,csak én irtattam.Zselével+fújással csinálták,olcsón,pontosan.

Több mint 1 éve nincs rovar.

2009. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!