Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vittetek már haza úgy kutyát/m...

Vittetek már haza úgy kutyát/macskát/valamilyen háziállatot, hogy a szüleitek állatellenesek? Hogyan fogadtál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 09:15
 1/4 A kérdező kommentje:
áhh. szóval hogyan fogadtáK?
2012. jún. 4. 09:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert azt nem tettem volna zsebre, amit kapok. Az állat sem, ha mondjuk apuci szépen kirakja a mezőn.

Te se tedd, ha egyszer nem engedték meg. Még ha meg is tarthatod, mi van, ha műtétre van szüksége az állatnak, de ők nem adnak rá egy vasat sem? Hagyod elpusztulni? MEgbékélne ezzel valaha is a lelkiismereted?


Majd ha felnősz és lesz saját kereseted, házad, azt csinálsz, amit akarsz, nyithatsz egy komplett állatkertet. DE amíg apuci adja alád az ágyat és az ételt, addig ha tetszik ha nem, az van, ami mond, pláne, ha egy állat életéről van szó.

2012. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem engedték mindig azt amit szerettem volna, de ismerem őket, csak úgy hazavittem. Akkor már nem tették ki, meg semmi :) de ezek az én szüleim :P
2012. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már külön élek.

Rengeteg hörcsögöm van és nagymamám szerette volna, ha 1-et viszek neki.

Így is lett. Ott él vele a bátyám is és ő nem tudott róla és totál kiakadt.

Aztán a tudtom nélkül a hörcsögömet ingyen tovább adták valakinek...a bátyám miatt...

Aztán én ezt megtudtam és tiszta ideg lettem, kiderítettem hogy hol van a hörcsög, megkerestem és visszahoztam magamhoz.

Azóta megfogadtam, hogy a sajátomat soha senkinek nem adom. Ha kell valakinek, akkor vegyen magának vagy veszek neki, de a sajátomat nem adom!

2012. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!