Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A WolfQuest nevű játékban...

A WolfQuest nevű játékban hogy kell a végén megcsinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Oké, kicsit értelmetlen kérdés. Az a helyzet, hogy már kihozta nekem azt az ablakot, hogy vándoroljak, meg el is kezdtem elvinni a kölyköket, de a párom nem segített semmit. És ha átvittem egyet, és elindultam vissza a másikért, az első jött velem, és nem maradt a helyén. Meg amúgy sem merem őket egyedül hagyni, mert még a végén megtámadja őket valami. A kölykök apja (én nőstény vagyok) szinte nem csinál semmit. Sőt. Nem csinál semmit. Elég lehetetlen helyre tették a helyet, ahova vinnem kell őket, mert az odavezető útban vízen kell átmenni (vagy a többi farkas kikerget) Remélem tudtok valamit segíteni!

2012. jún. 4. 19:32
 1/6 Falucskai Lilla válasza:

Nem tudom mi lehet a baj, nekem ott maradtak.

A vízben amikor lehet ugorj,hogy a kölyök nehogy megfulladjon,a lehető legrövidebb úton menj át a vízen, utána adj nekik enni!

2012. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kölyköket egyszerre kell vinni. Egyet vigyél a szádban, a többit pedig mindig várd be. A territóriumokat ki kell kerülni, a vízen pedig direkt vezet át. Az is egy feladat. Meg kell keresni azt a részt, ahol a legkisebb a víz és van ilyen fehéres színű rész. Ott RAKD LE a szádból a kicsit, mert ha te viszed, megfullad. Ott menj át és a kölykök is jönnek. Nekem a párom hozta át.

Mikor lemaradt az egyik pici, a párom hátrament és odahozta a szájában. Többször kijátszottam már, de mindig csak egy kölyök marad, akit a számban viszek.

2012. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sziszkaaa válasza:
Én midig hímmel voltam eddig, és úgy csináltam, hogy 5 métereket vittem előrébb, vagy mikor éhesebbek követnek maguktól követnek. Vagy ha nagyon nem akarnak, akkor egész egyszerűen, 5-10 métert viszem előrébb, és úgy mind a 4-gyel. A vizes részt valami csoda folytán tudtam megcsinálni, de ha jó a párod akkor visszi neked át a kölyköket utánad, és úgy nem halnak meg... A madárról tudni kell, hogy a szádból is elviszi a kölyköt -.-" Ha a leggyorsabbra állítod a farkasod, akkor lerázod az üldözőidet ]:)
2012. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugy kell a vizen átmenni hogy:

Keresd a térképen a homokos részeket, ott kicsi a viz és nem fulladnak meg a kölykök:)!

2014. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De lemegy az élete é meg kell etetni!
2014. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*és
2014. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!