Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A te pulid is nyugtalan, ha...

A te pulid is nyugtalan, ha jön a vihar?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs pulim
2012. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem sincs pulim, két kutyánk van,

az egyik nyugtalan, ugatja a dörgést, fél,

a másikat meg nem érdekli, esőben, szélben, hóban, szikrázó napsütésben is szeret futkározni :D

2012. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak a puli tud nyugtalan lenni. Bármelyik kutyafajta, vagy bármelyik állat.

Én ha tudom, hogy vihar lesz, mindig beengedem a kutyáimat, mert tudom, hogy félnek.

2012. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta függő. De egy ismerősömnek pulija van, tegnap együtt sétáltunk és zengett az ég rendesen, egyik kutyát sem zavarta.
2012. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én pulim nagyon félhet akkor, ha vihar van, képes 2-3 órán keresztül folyamatosan ugatni. Pedig én is beeresztem egy csukott helyiségbe, de semmit sem ér, ott is ugat.
2012. jún. 5. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam puli volt meg meghalt sajnos :( Őt is nyugtalanította az égdörgés, a havat viszont imádta mindig kifeküdt a hóba folyton tele volt hó jégdarabokkal a bundája vége télen úgy kellett leszedni hogy ne fázzon fel miatta :)
2012. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
NEKEM KÉT PULIM IS VAN, EGY ÖREG PULIM VOLT AKI NAGYON FÉLT A VIHARTÓL. BEENGEDTEM, ALÁ BÚJT AZ ASZTAL ALÁ A VIAR VÉGÉIG, DE MÉG UTÁNA IS NEHÉZ VOLT KIVINNI. EGYÉBKÉNT A PULI AZ NEM KUTYA, AZ EGY FOGALOM.
2012. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekünk 2 pulink is van, de nem félnek azok semmitől sem
2012. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 djgodzi válasza:
Egyes állatok (esetedben a puli) képesek megérezni a közeledő vihart, ez okozza nyugtalanságukat. A villámok által generált elektromos töltésre érzékenyebbek. Ugyanakkor zivatar előtt a levegő páratartalma megnő, és a hosszú szőrű ebek erre is fogékonyabbak. Előfordulhat hogy erősebben érzed a kutyád "szagát" pont ebből kifolyólag.
2012. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én yorkim pár másodperccel hamarabb ugat, mint ahogy jön a dörgés .... :D
2012. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!