Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a legyeket? Nem...

Ti szeretitek a legyeket? Nem féltek a bögő légytől? Mert ha megcsíp akkor feldagad, és vérzik. Szeretitek rátok száll?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy véletlen lecsaptátok? Nektek milyen légycsapótok van? És melyik boltból? Milyen színű? Formájú? Méretű? És mennyiért vettétek?

2012. jún. 5. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Oszt' neked meg mi bajod van?:D
2012. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálok minden kérdésre válaszolni:

Igen

Nem

Nem

Nem

kb 10x10cm az ütőfelülete, hajlékony a végén praktikusan létrehozott a gyártó egy lyukat amivel fel lehet akasztani mondjuk egy szögre, ajánlom mindenkinek!

100forintos bolt

kék

35 cm hosszu nyél rajta egy 10x10cm-es 12 mm vastag ütőfelülettel

nemtudom mennyiért vettük, de már vagy 4-5 éve szolgál minket hűségesen

2012. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a lábfejemre száll (persze nem a csípősek), nekem kellemes érzés, ahogy a mászkálásával csiklandozza.
2020. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyannal, aki szerette volna őket. Idegesítőek és betegségeket terjeszthetnek, és tényleg van "csípős" fajta is (az persze már nem házilégy). Amúgy meg sorry, de több ezret elkaptam vagy lecsaptam már.
2021. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!