Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az állat? Tipp?

Mi lehet ez az állat? Tipp?

Figyelt kérdés

Milyen állat lehet ami most kb 30perce felébresztette az egész családot, azzal hogy bemászott a padlásra és erőből tudta emelgetni a cserepeket?

Arra ébredtünk fel mint ha cserepeket ütögetnének kimentünk de nem láttunk semmit. A kamrából létrán lehet felmenni a padlásra tehát macska,kutya kizárva. Valami a falon csak úgy juthatott be hogy a falon ment fel. Mi a szar lehetett? Most ilyen 3.30 tájt jó gyilkolós kedvemben vagyok. Addig is a padlást lezártuk szóval hiába jön le a kamrából nincs kiút. Majd reggel fénynél.



2012. jún. 6. 03:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Csupakabra lesz az.
2012. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy ember..Ha nem akkor szerintem is csupakabra..
2012. jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? Én görényre vagy nyestre tippelnék.
2012. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Patkány, görény, pele, nyest
2012. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pele ??? az alig akkora mint egy egér
2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mi a fene az a csupakabra????az létezik?
2012. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megvan a tettes! GÖRÉNY!!!
2012. jún. 10. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor az én tippem nyert, bitang jószágok :D

El is kaptátok?

2012. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is nyestre, görényre, patkányra tippeltem volna.


Egyébként nehogy azt hidd, a macska igenis fel tud menni a létrán!

Nálunk rengeteg helyen van különféle méretű (úgy értem némelyiknél több, másiknál kevesebb a hely a fokok között, egyik fa másik fém stb.) létra, illetve mivel vidék a cica is rengeteg a szomszédoktól is átjönnek.

Legalább 10 macskát láttam már felmászni a létrákon (alig hittem a szememnek)!

Volt, amelyik minden foknál leült, volt amelyik az első két lábával kapaszkodott és olyan is akadt, amelyik mint valami pók vagy tengeri csillag kapaszkodott fel, vagy mint ahogy a hegymászók mennek, tehát össze-vissza volt a létrán, mégis felmászott rajta. (Minden létra min. 3 méteres nálunk.)

Tudom, írtad, hogy görény volt nálatok, ezt csak érdekességként írtam le, illetve azért, hogy ha mérget akarsz kitenni vagy csapdát a "dögök" ellen, akkor vigyázni kell a cicákra. :)


A CHUPACABRA elvileg valóban létezik, viszont az egyfajta kutya. Valamivel csupaszabb, mint a mi kutyáink és a más a fogazata, és a felépítése.

Egyszer láttam, ahogy tudósok nézegették egy elhullott jószág állkapcsát és a csontjait, illetve mutatták is a döglött állatot, olyan volt, mint egy szakadt kutya.:D

Nem tudom, hogy azóta vannak-e újabb fejlemények, de akkor azt mondták próbálnak többet befogni, élve is, hogy tanulmányozhassák, de rettentő nehéz, mert rejtőzködnek és valószínűleg nincs is belőlük túl sok.


Mindenesetre az biztos nem volt, mert még annyira sem kifinomult a mozgása, mint a kutyának, és a kutya is képtelen a létrán felmászni. (Kiskoromban meg akartam rá tanítani a kutyákat nem sikerült. Persze lehet, hogy másnak sikerülne, de alapvetően a kutya nem ilyesmire lett kialakítva, becsúszik a fokok közé, nem tud kapaszkodni stb., csak összetöri magát).

Egyébként chupacabra nálunk nem él és nem szívesen menne magas helyekre. :DDD


(Elnézést, nagyon ráértem...)

2012. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint én. Ja és lefelé is elképesztő magabiztossággal - és gyorsasággal - jön le a macska a létrán!
2012. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!