Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legideges...

Szerintetek melyik a legidegesítőbb állat?

Figyelt kérdés
Szerintem a légy, és a szúnyog.
2012. jún. 8. 02:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, ez a kettő, meg a szomszédunk kutyája, ami folyton ugat, egy percre nem bír kussolni...
2012. jún. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én a méheket meg a darazsakat utálom, mert allergiás vagyok a csípésükre.
2012. jún. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hernyó,kukac,és a kígyótól meg kiráz a hideg
2012. jún. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is a szúnyogokat és a legyeket mondtam volna, illetve rettenetes még az egér és hasonló is, ha hallod, hogy kaparászik, de az istennek nem lehet megfogni semmilyen macskával/csapdával/méreggel...
2012. jún. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legyek és a szúnyogok.. De nekem még a top 3ban van a kullancs is kifejezetten gyűlölöm és félek tőlük:S
2012. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A pókoktól és darazsaktól félek. Annyiban idegesítenek, hogy a félelmem ellenére meg kell valahogy fognom és kivinni őket:S
2012. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A pókok. Relatíve kicsik, elbújnak és mindig váratlan helyeken ijesztenek az emberre. Vagy fél órás procedúra őket eltávolítani és biztos, hogy aznap este már nem alszok jól.
2012. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló: Igen a pókokkal én is így vagyok, viszont az ő életüket tisztelem, és én is inkább befogom, és kiviszem őket, viszont egy legyet vagy egy szúnyogot nem sajnálok agyoncsapni.:)
2012. jún. 9. 05:22
 9/19 anonim válasza:
hernyó, féreg, csiga, szúnyog, légy, plusz néhány osztálytársam
2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az öcsém
2012. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!