Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ez? Meg sem...

Hogyan lehet ez? Meg sem nyitom az állatok kategóriát, és tegnapról mára mínusz 5 pontot kaptam értékelésért. tavaly meghaltak az öreg cicáim, azóta nem írok, én nem is értékelek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg az, egészség oldallal vagyok így.Lehet évekre visszamenőleg valaki(k)lepontoznak.
2012. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak az érdekes, az értékeléseimért kaptam mínuszt, vagyis állítólag én értékeltem rosszul (nem válassszal)mások válaszát.

nekem ez abszurd, homlokegyenesen ellenkezőleg kellett volna értékelnem a válaszdókat ehhez, és legalább ötöt.

és a pontok, 30 napos átlagot jelentnek, szóval nem lehet évekre visszamenő.

nagyon bosszant.

köszi a válaszodat.

2012. jún. 13. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszamenőleg viszont az általad értékelt válaszokat más is értékelhette!


Tehát értékelsz egy választ jóra, aztán 1-2 nap alatt mások, többen, haszontalannak ítélik meg a választ, és lepontozzák.

Így a te értékelésed már nem nem lesz jó, mert a többségnek más a véleménye, így mínusz pontot kapsz.


A másik lehetőség, pont 30 napos átlag. Mivel naponta frissül, tegnap, nyilván nem az volt az eredmény, mint ma, mert már nem azt a 30 napot számítják bele.

Tegnap, tegnapelőttől számoltak vissza 30 napot, ma meg tegnaptól.

Ezekre tudok gondolni, matematikailag szerintem így lehetséges, de amúgy nem tudom...

2012. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és lépj túl rajta, az a legegyszerűbb. Vannak ennél itt sokkal pofátlanabb igazságtalanságok... Ez egy ilyen oldal.
2012. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na mégegyszer megpróbálom elmagyarázni. én egy betűt sem írtam hossszú-hosszú ideje.meg sem nyitottam az állatok kategóriát.

máshol vagyok rendszeres válaszadó, és mások válaszát is értékelem, ha nekem tetszik vagy esetleg nem, a kezekkel.

minden nap megnézem azt a hülye "toplistát" és döbbentem láttam ma reggel, hogy állatok kategóriában "pont értékelésért" tehát nem válaszadásért -5 pont.

egyszerűen talány számomra, hogy miért...

Amúgy valóban túl kell lépnem rajta, de nagyon nem szeretem a megmagyarázhatatlan dolgokat.

Én is úgy látom, hogy az egész GYK. adminisztrációja

valahol nagyon el van baltázva....

2012. jún. 13. 12:54
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és az átlagolással is tisztában vagyok, mivel egyik szakmám statisztikus:))
2012. jún. 13. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet a csudába. Énnekem is elegem van, hogy akárhogy erőlködök, a százalékom csak esik lefelé. Pedig semmi provokálót nem írok, csak hasznos tanácsokat akarok adni mindenkinek. De rájöttem, hogy úgysem fontos. Csak kicsit rossz, hogy majd ha 40%, meg 30% leszek, akkor majd senki nem fogja komolyan venni a válaszaimat. :(
2012. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!