Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minek a petéje lehetett ez?...

Minek a petéje lehetett ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A garázs nyílásában (a földön) kis, fehér, hosszúkás, rizsszerű valamik jelentek meg, elég sok, egy tenyérnyi kupacban. Hosszúkás volt,és szét lehtett nyomni. Van valami ötlet, hogy milyen állatot keressünk, mi petézhetett oda? Köszönöm
2012. jún. 16. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
pók?
2012. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem maradt ott valami kajamaradék vagy döglött állat, bogár akármi? Mert lehet, csontik, légylárvák...
2012. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a pók ilyen sokat le tud rakni? Meg nagyok, rizs nagyságúak voltak, kb ezek a tojásszerű valamik. Mégis mekkora pókot keressek?? :O
2012. jún. 16. 20:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mozogtak, akármi is volt, még nem kelt ki.
2012. jún. 16. 20:18
 5/8 anonim válasza:
100%
szerintem hangya peték voltak, igaz, az a hangyabolyban szokott lenni, de nem t'om... ki voltak közösítve.
2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rizs méretű peték azok azért elég nagyok, nemigen tudom mi rakhatta őket, de pók biztosan nem. Ők hálóval körbefont petecsomókat készítenek, úgynevezett kokont.
2012. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hangya
2012. jún. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is hangya, a leírás alapján általában a hanygapete ilyen kinézetű.
2012. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!