Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyuszi mit ehet?

A nyuszi mit ehet?

Figyelt kérdés
Miket lehet adni a nyúlnak? MIndent ami zöld?Én fonnyasztok mindent a káposzta,saláta,karalábélevélen kívül. a fűféléket! GYülölcsokat miket ehetnek?
2012. jún. 18. 15:07
 1/4 anonim válasza:
répát
2012. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 beagle23 válasza:
Szia!a nyuszik sok mindent ehetnek nem csak répát:-D... zöldségek: répa,jégsaláta(az enyém azt szereti és nem kesernyés az íze mint a símáé)paradicsom(módjával-először hogy bírja-e a gyomra)paprika(szintúgy)petrezselyem, Gyümölcsök:alma,dinnye,meggy azt hiszem de ebben nem vagyok biztos,lehet azt a csincsillák inkább..banán(módjával nagyon cukros),mandarin,narancs,de én ezt nem adok az enyémnek:-) ami nagyon fontos hogy egy héten3x adj neki ilyeneket,ne minden nap.az alap a nyúltáp amelyiket szereti majd plusz a széna,van lucernás széna-isteni jó illata van,nem száraz és sokkal vastagabb mint a sima széna.jah és ami még nagyon fontos hogy a K betűs zöldségeket nem ehetik meg és a száraz kenyeret sem mert iszonyatosan puffasztanak.ennyi:-) remélem tudtam segíteni.kérdezz még ha akarsz.
2012. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 beagle23 válasza:
Jah:-D és a mazsola:-)igazi kedvencük.biztos egy csomó dolgot kihagytam,de majd írok még ha eszembe jut vmi.
2012. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém eszik: saláta, répa, lucerna, széna, búza, néha fű. Asszem ennyi, de ha valami még eszembe jut írok.
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!