Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet így élni?

Szerintetek lehet így élni?

Figyelt kérdés

Szerintetek együtt lehet élni 10 álattal egy kis lakásban amiben van 2 szoba, egy kinti wc, egy konyha és egy kert?


Az állatok:

2 kutya

1 macska

4 tengerimalac

2 hörcsög

1 papagáj


Kíváncsi vagyok!


2012. jún. 18. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen felállásban igen! A kutyák lehetnek a kertben, a macska is, de az úgy sincs mindig otthon. A tengerimalacok, hörcsögök és a papagáj úgy is külön ketrecben vannak, úgy hogy miért ne? :)
2012. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutya, és a macska, gondolom kijárnak a kertbe? A többi meg elenyésző mennyiség nagyságilag is. Válaszom: Igen!
2012. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És hány ember?

Egyébként egyedül a macska a kakukktojás, ő hogy jön ki a kutyákkal, illetve milyen a viszonya a tengerimalackákkal, hörcsögökkel és a papagájjal?

A macskán kívül a többi jól megvan egymással (persze függ attól is, hogy milyenek a kutyák)!

2012. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kutyák kint vannak de bejárósak a macska benti de minden állatal jól kijön.
2012. jún. 18. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
a két szoba nem is olyan kevés manapság. így, hogy kert is van, és több szoba is, megoldható az együttélés, ha egymáshoz vannak szoktatva a háziállatok. a kinti wc őket nem zavarja. hidd el :)
2012. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

4 ember.

2012. jún. 18. 17:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi 1 törpehörivel, kutyával, és 3 tekivel(ékszer és görög), de nem bírok magammal, imádom az állatokat, és gondoskodom róluk . Szerintem egyáltalán nembaj. Volt Nimfánk is, ami ugye nem egy csendes féle, meg volt egy másik teki is, de ő elment. :( Most pedig lesz egy vendég kutya is, akire vigyázni fogunk. Simán lehet. Persze ha megfelelően gondoskodnak róluk, nem csak kaja téren, hanem igenis foglalkozik velük. Szuper dolog sok állattal együtt élni. Nagyon gondolkodom egy görényen is, csak az ugye kicsit több gond, mint a hörcsög, de majd egyszer lesz. :)
2012. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én is gondoskodom róluk.Bár a kaját anya fizeti!

Én se bírok magammal, imádom az állatokat!

Most szeretnék egy sünit csak túl sokba kerül!

2012. jún. 18. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy nem. :) Biztos foglalkozol velük, ha érdekel.

Párom is nagyon szeretne sünit. majd meglátjuk, ki jön először.

2012. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)

Csak az a baj hogy a süni nagyon drága:(

Én 15 000 alatt még nem láttam.

2012. jún. 19. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!