Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek békák ellen?

Mit tehetek békák ellen?

Figyelt kérdés
Minden este 5-6 béka beleugrik a medencénkbe. persze kijönni nem tud, pihenni sem sehol így általában belefulladnak, elég gusztustalan látvány... lehet valamivel távoltartani őket? polikarbonát fedésre nincs jelenleg felesleges pénzem:-) csak buborékfólia van rajta de hát azon ugye átmegy a szélén, valami uh-os riasztó ami kisállatokra van nem jó békára?
2012. jún. 19. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valami kimászó alkalmatosságot belerakni éjszakára, mondjuk egy lécet?
2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek varangyok?
2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs hogy mik, de inkább megelőzném hogy bemenjenek, mint hogy megszokják hogy ki be járkálhatnak, nem próbálta senki az uh-os készüléket?
2012. jún. 19. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatokkal kapcsolatban a megszokják kifejezés vicces, a békákat az ösztöneik irányítják, vonzza őket a víz, nem igazán tudják felfogni, hogy neked mi a célod azzal a kis tóval. :-) Legalább is szerintem.
2012. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok értem én, de a gyümölcsre is pl jönnek a darazsak de van darázscsapda, az egérre szintén a vakondra föld alatti uh-os szóval mindent találtam csak a béka a leküzdhetetlen ellenfél? :-)
2012. jún. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!