Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állattenyésztő mérnöki diplomá...

Állattenyésztő mérnöki diplomával csak olyan helyen lehet elhelyezkedni, ahol levágják az állatot? Állatkertben vadasparkban nem lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyekre akarsz menni dolgozni akkor a vadgazda mérnökit végezd el inkább.
2012. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogyne lehetne - a Budapesti Állatkert szóvivője, a Hanga Zoltán is állattenyésztő mérnök...
2012. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ezt elvégzem,akkor milyen feladatokat bíznak rám egy állatkertben?Mármint ugyanúgy a takarítást?Vagy,hogy van ez?
2012. jún. 21. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát bizony, aki állatokkal foglalkozik, az a xarlapátolást nehezen ússza meg, így van ez már az ember saját kutyájánál is, az állat gondozásába ez is benne van... aztán nyilván ha megfeleltek egymásnak a munkaadóval, megismerted az állatokat, és bizonyítod a szakmai rátermettségedet, akkor jönnek a komolyabb feladatok is...

De elárulom, az abonyi magánállatkert tulajdonos-igazgatója is látható néha lapáttal a kezében:) - akinek ez ciki, az ne akarjon állatokkal foglalkozni.

2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félre értesz,nem azért kérdeztem mert ciki lenne.:)

Csak kíváncsi voltam,hogy van-e valami különbség ha ilyen diplomája van valakinek.Nem a takarítással van gondom.:)

Én inkább csak attól félek,hogy egy ragadozónak élő állatot kell odaadni,na ezért inkább vannak kétségeim,hogy jó lenne-e nekem állatkertben dolgozni.

Ezért nem tartok hüllőket se,pedig van köztük egy-két "szerelmem".:D

2012. jún. 21. 10:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Vagy nem tudod esetleg,hogy mi alapján,hogyan osszák be a dolgozókat az állatok mellé?

Nem vagyok sok mindennel képben sajnos.

2012. jún. 21. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyire én se, de szerintem ilyenkor nyáron mindig keresnek idénymunkásokat, odamehetsz, kérdezősködhetsz, ha akarod, és szerencséd van, ki is próbálhatod pár hétre, hogy neked való-e.
2012. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!