Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen bogár lehet?

Ez milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Mostanában ilyen bogarakat találunk a szobában,általában a plafonon.Kb 4-5mm,normális mozgású,azaz nem gyors simán meg lehet fogni,igaz elég kemény páncélja van,nehéz szétnyomni.Egyszerre max 1-2 darabot látni,álltalában esti órákban látható,de nem csak sötétben hanem lámpafénynél is,nem zavarja az ember jelenléte.A fürdöben talán valamivel többet látni,lehet onnan jönnek át?

Kicsit tartok tőlük,ugyanis van egy másfél hónapos kislány a szobában,és nagyon féltem őt.Remélem nem veszélyes.Először azt hittem hogy ágyi poloska,totál szétszedtem az egész szobát,minden kis rést kitakarítottam,de sehol találtam nyomát.

Mi lehet ez és kell e tartani tőle?


2012. jún. 20. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors és kielégítő vaálaszt!

Tényleg ez a bogár az,és mivel a párás helyeket szereti igy tényleg a fürdőből jönnek át.

Hál istennek nem bántja a kilányomat se engem,de azért zavaró.

2012. jún. 21. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lisztbogár, amit az első linkelt, akkor nem kell tőle félni, emberekre nem veszélyes, a konyhát lepi el, beleköltözik a lisztbe, gabonafélékbe. Bevallom, kicsit irigyellek, mert a madárpókok egyik kedvenc kajája... :) Megszabadulni úgy lehet tőlük, ha a konyhából minden liszt és gabonafélét szelektálsz.
2012. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!