Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok érdekelnek, de...

Az állatok érdekelnek, de nagyon. De nincs túl sok állatorvos?

Figyelt kérdés
Szóval, talán állatorvos szeretnék lenni, de attól félek, hogy ők már túl sokan vannak, és nem veszik majd igénybe az emberek a szolgáltatásaimat :(

2012. jún. 21. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó leszel a szakmádban és nem lesznek elszállva az áraid, nem lesz gond. Persze az is idő, mire saját magán praxist nyithatsz (már ha szeretnél, ehhez nagyon sok pénz kell)...
2012. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken kevés a jó állatorvos. Szerintem megéri.
2012. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is állatorvos szeretnék lenni! Olyan tanyasi féle. Vidéken tényleg nincs sok.
2012. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs,de szerintem itt is baromi nehéz magánpraxishoz jutni. A legtöbb vagy öröklődik,vagy meg kell venned (de javítson ki valaki,ha tévedek ) ,az ára pedig milliós-10milliós nagyságrend.
2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legkisebb problémád legyen, hogy hány állatorvos van.

Arra figyelj, hogy végig kitűnő légy, biosz+kémia fakt, emelt érettségivel. És még így is az egyik legnehezebben elvégezhető egyetem.

Ha érzed magadban az elszántságot, akkor ess neki és ne add fel!

2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sok állatorvos van, de igazán lelkiismeretes kevés. Az ilyenekre pedig nagy szükség lenne, ha pedig az emberek ezt érzik rajtad, akkor úgyis hozzád mennek, és téged ajánlanak majd az ismerőseiknek is.

Szerintem "túl sok" állatorvos meg úgy sincs. Itthon az állatvédelem még sokat fog fejlődni a jövőben, így egyre több jó orvosra lesz majd szükség, mert megugrik a kereslet.

2012. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Bp-i vagyok, itt sorban olvasom hogy vidéken sokszor probléma állatorvost találni bizonyos időpontokban. Ez feltételezi, hogy vidéken kevés az orvos.Ha valaki rendelkezésre tud állni, olyan helyen, ahol nehéz elérni az orvost, nincs kocsija, az orvos válasszon olyan települést ahol könnyen elérhető. Legyen lelkiismeretes, az emberek őt fogják választani.
jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!