Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a leghatátosabb védekezés...

Mi a leghatátosabb védekezés a legyek ellen?

Figyelt kérdés
Megőrülök, mikor hajnalban arra kelek, hogy zümmögnek a fejemen, csikizik a lábamat stb. A konnektorba dugható szúnyogírtó sajnos nem használ, az aerosolok meg, amiket a levegőbe kell fújni, azok átmeneti hatásúak, ráadásul szerintem embernek sem túl jó belélegezni.
2009. júl. 6. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Légypapír?

Ugyanezzel küzdök, épp ma vettem ilyen ragadós légypapírt. Remélem beválik... Mert az agyamra megy.

2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
chemotox...igaz nagyon káros az egészségre, ezért nem szabad belélegezni.
2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi heti 1szer körbepermetezzük a teraszt légypermettel.
2009. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szúnyogháló az ablakra??ennél egyszerűbbet nemigen tudok mondani :)
2009. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
régen volt eg üvegharang szerü ezköz. kicsit emelve hogy a légy alámászhasson. de elrepülni nem tudott. csalinak valami apró huscafatot vagy ami érdekli a legyet tettek. nem volt szaga ha időben cserélték a csalit. hasonló a lódarázscsapdához. csak átlátszó legyen. mert fényre mennek. de tetszenek azok a lámpák ami a benzinkutakon van . gyilkos egy ezköz a rovaroknak.
2009. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mármint azok az uv fényü lámpák.
2009. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Cora,Metro,Obi,Tesco,Auchan...Mindenhol lehet kapni kb 3ezer Ft-től az elektromos szúnyog irtót.Ez egy lámpára hasonlít, leteszed v fellógatod valahova, bekapcsolod és egy neon cső világít benne.Ez minden legyet szúnyogot szirszart magához vonz és amikor bele szállnak anyoncsapja őket.Emberre egyáltalán nem veszélyes, olcsó, hatékony.

___

Nagyon hatékony még az a fajta virág amitől undorodnak a szúnyogok.Nem tom mi a neve de kb.100 méternél közelebb nem is mellek hozzá.

2009. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az első válasz a legjobb.engem is zavar szerezzél be hamar egyet.olcsó és mennek rá nagyon.csak egy idő után undi:)de nagyon sokat megfog!nagyobb területeken is azt használják.
2009. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mióta hörijeim vannak, azóta lecsapkodom őket, és Ők meg megeszik. Egy sincs bent, mert a hörik is levadásszák:)
2009. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
íme egy írtó jó oldal: [link]
2010. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!