Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Süni cipőt-papucsot lop?

Süni cipőt-papucsot lop?

Figyelt kérdés
Családiban lakunk,teraszon tartjuk az udvari cipőink,papucsaink.Ma reggelre eltűnt a fél pár papucsom.A kerítés mellett,bokor alján találtam meg a tegnap frissen lenyírt fűvel behordva,és benne is fű volt.Most az előbb zörgést hallottam,kimentem a teraszra,és már 4 db fél pár papucs hiányzik.Lehet hogy süni csórja el?Vagy milyen állatnak kellhet a régi,használt papucs félpáronként? :)

2012. jún. 23. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet szúrja valami a lábát. :D:D

De amúgy szerintem egy süni nem bír el egy papuccsal viszont fogalmam sincs mi lehet az ami nem viszi át a kerítésen hanem lerakja. (pl nem lehet macska. így értettem)

2012. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam sünire,mert tudom,hogy az van a kertünkben,szembe is találkoztam már vele :)Macska ilyet szerintem nem csinál,kutyáról se hallottam még.De nagyon izgat a dolog,"ki" és miért viszi el :)Ha esetleg kis süninek készül az alom,oda is adnám neki :)
2012. jún. 23. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt olyan állat viszi el, amelyik fészket, ellési helyet épít magának. Márpedig a sünik ilyentájt fialnak.

[link]

2012. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatal, játékos kutya elviszi ugyan a papucsokat, meg is rágja, de nem hord rá füvet, nem takarja be. Macsek nem viszi el.
2012. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen egy madarász táborban az egyik, a közismerten "szagos" lábú srác fél pár edzőcipője tűnt el éjszaka a sátor elől. A többiek találták meg jó messze a cipőt, bokrok alatt. Mint a nyomokból kiderült, róka volt a tettes. Ha róka nem is, de nyest és görény is járhat a kertekben.
2012. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)Róka tuti nem,városban lakunk,de nyest és süni lehet.Kíváncsi vagyok,reggel hol lesznek a papucsok :)
2012. jún. 23. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj a papucsok mellé egy kis homokot leszórni. Akkor kiderül, milyen állat lábnyoma lesz benne. Szerintem nyest lesz.
2012. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!