Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a nyuszim neve?

Mi legyen a nyuszim neve?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neme?
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Apacs, Arany, Aranyos, Arika, Ábránd, Ánizs,Áfonya,Árnyaska,Árvácska, Ágasbogas,Albi


Bogyó,Bogyka,Bogyi, Bogyózóka, Bolyhi, Bolyhos,Bajnok, Bolondos, Béke,Binky, Blinky, Béka, Butuska, Baby Bunny,Bodza, Boldog, Berkenye, Berek,Bubó, Bubi, Bolyhos, Bundi,Bunda, Bajusz, Bóbita, Bicebóca, Bajusz, Bajuszka, Bumi, Bimike


Cuki,Cukor,Cukorka,Cinege,Cuki,Cili


Csillámka, Csalafinta, Csalafánk, Csupafül,


Deli,Dagi,Duracell, Dinka, Dinamit, Délibáb,Dongó, Dobi


Eperke,Epres,Ezerjófű,


Falatka, Fánkocska,Fánki,Fáni, Felleg, Füleske,Füllencs, Fülő,Füli, Fodor, Fondor, Furi, Furfang, Füles


Gray,Grimasz, Gumi,Gombóc, Gömböc, Gömbi, Gugli, Gesztenye, Gofri, Gomba, Gengszter


Gyöngy, Gyönyörű, Gyémánt,


Hópihe,Havaska, Havas, Hómancs,Hófül, Hóka,Huncutka


Ibi, Izgága, Izompacsirta, Indián, Inka, Írisz,


Jópofi,Jóvicc,Jojó, Jódli,Juhocska, Jogobella, Joker


Krampusz, Kellemes, Kicsi, Kukori, Kedves, Kocka, Kockásfül,Kivi Kukó, Kiki, Kakaó, Kávé, Káposzta


, Lompos, Lopó, Liliom, Lilló,Lulu


Marcipán, Majonéz, Mancs , Majomka, Méz, Mézengúz,Málna, Mogyi, Mogyoró, Móka, Mókamiki, Molly, Micur,Muszmusz, Muszka,Musz,Momóka, Mimó, Mignon, Méla, Márványka, Mazsi, Mazsola, Menta, Mandula, Muki, Muffin, Mumi, Muki


Nyuszifül, Nyuszó, Nyuszka, Nyuszóka,Nyussz


Otelló,Ostya


, Öröm, Örvendő, Őszike, Őszapó, Őszanyó, Öcsi


Pamela,Pille,Puding, Pudli, Paca,Pamacs, Pihe, Pelyhes,Pici, Poci,,Pindurka,Pinduri, Pöttöm,Pötymegke,Pötyi,Pami, Pamó, Pacsuli, Pampúria, Pegi, Polett, Pedigree, Pöri,Pufika


Répa, Retek, Rudi, Rokokó, Rongyi, Rocky, Rossz, Rupi, Rongyocska,Roni, Ropi, Ribizli, Roxy


Saks,Smafu, Simu, Sumi,Suba, Subi, Sirokkó, Sugallat, Sál, Sóska, Samó, Saláta, Salika, Sali, Suci, Susi


Szilveszter, Szélvész, Szende, Szuszi, Szuri, Sziszó,Szürke, Szürkécske, Sziromka, Szurok, Szami, Szotyi, Szuszmók,


Tutyi, Tündér, Tajga, Tulipán, Tapsi, Tapsifüles, Tappancs, Topi, Topmancs, Tapmancs, Tipi-topi,Tapi, Topáz, Tejfül


Ugrancs, Ugrifüles, Ugró, Ugri, Ugribugri, Uborka, Usgyi, Uszó


Vicc, Vicces,Virgonc, Vidor, Vackor, Vattacukor, Vacak, Vucli,


Zozó, Zozika, Zorró, Zizi, Zokni, Zulu


Zserbó, Zselatin,

2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kuglóf
2012. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kifli
2012. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mr/Mrs Fantázia :P
2012. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minenkinek, főleg a 2. kommentelőnek, hasznos tanácsok voltak, bővel lehet válogatni
2012. jún. 30. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyes, kettes, hármas és négyes is én voltam. :) Csak Mr/Mrs. Fantázia nem. :))
2012. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert az meg én voltam. :DD De viccet félretéve Fantáziának hívták a hörcsögömet. :)
2012. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkkor köszi 1 2 3 4. kommentelő:)) komolyan fantáziának, miért? nem találtál nevet neki?? O.o

Amugy megvan a nyuszii és Mázli lett a neve, amint megláttuk ez ugrott be, de köszi mindenkinek:PP

2012. jún. 30. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért lett Fantázia, mert én sem találtam neki nevet és anyu mondta, hogy van fantáziám, találjak ki valamit. Erre én mondom: oké, akkor Fantázia lesz a neve. Amúgy illett rá. :D
2012. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!