Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A bolhák agyon csipkednek és...

A bolhák agyon csipkednek és tele van a ház és a kert vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon új nekem ez a dolog, mert 5 éve lakom ezen a helyen és eddig még nem fordult elő, ilyen, sőt sehol sem. Valószínű kutyám miatt van ez a dolog, de mint mondtam tele van a ház, ezért szerintem, ha a kutyának vennék bolhairtót azzal nem oldódna meg semmi. Kérlek titeket segítsetek. Válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
állatboltban szerintem tudnak segiteni....de nem ártott volna akkor nyakörvet vagy valamilyen bolhaírtót venni a kutyára mikor hozzádkerült
2012. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és teljesen igazad van tényleg kellet volna vennem rá bolhairtó nyakörvet.
2012. júl. 3. 16:37
 3/5 Alitea Guzman válasza:
Mezőgazdasági bolt és ott valamilyen irtószer ami a háziállatra emberre nem veszélyes kutyára meg célzott szer kisállatpatikában. Kint gondolom lehet permetezni ellene bentre meg valami por. Ajánlom amúgy a levendula ültetését kintre bentre szárított formában vagy valamilyen szobanövényként tenyésztett fajtája azon kívül hogy igénytelen és szép növény jó hatásfokkal riasztja ezeket a kisebb élősködőket mint szúnyog tetű bolha stb.
2012. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon hálás vagyok érte.
2012. júl. 3. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel pár ampulla Neostomosant. Lefürdeted a kutyát. Teljesen átáztatod és hagyod megszáradni.Alaposan kiporszívózol mindent. A lakásban befújsz vele minden szövet alapú bútort a lehető legtöbb elérhető helyen. Padlót felmosol vele. Fal mellett, küszöbnél Piretrin port leszórsz.Kutyaházat Piretrin porral teljesen beszórsz. Kutya minden rongyát kihajítasz.

A fürdetésen kívül a Neostomosanos spriccelést, felmosást minimum heti egyszer megcsinálod. A peték kb 3 hét után kelnek ki.Tehát 3 hétig spriccelsz, felmosol.

Én 4 naponta csináltam, és csak egy heverő volt anno bolhás.

A kutyára mosdatás után 1 nappal ráteszel egy bolha elleni cseppet. Expot elég olcsó.

2012. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!