Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kacsacsőrű...

Szeretnék egy kacsacsőrű emlőst. No?

Figyelt kérdés
Tartani, háziállatként, mert tök aranyosak meg jófejek, és olyan viccesen mennek. És mindenki ott sétáltatja a kutyáját, én meg megjelennék a kacsacsőrű emlőssel, jó mi? Mindenesetre azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire reális? Elvégre semmi sem lehetetlen... És akkor mit kell tudnom a kacsacsőrű emlős tartásról? :D
2012. júl. 8. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
No,akkor ebből se lesz semmi úgy érzem...
2012. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknál most divat a kacsaszáj!

Csajozz be! Jól kell tartani!

2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Én meg egy oroszlánt szeretnék háziállatnak,mert olyan szép nagy,meg ő az állatok királya, meg ingyen utazhatnék a BKV-n. Senki nem kérne jegyet,és ülőhelyem is mindig lenne..


Na kábé ilyen a kacsacsőrű emlős tartásának az esélye is..:D

2012. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Ha preferálod a víz alatti életmódot vagy/és rendelkezel egy nagyobb kiterjedésű tóval és persze valami olyan helyen élsz ahol a telet a csak +20C fok jelenti. Akkor nem elképzelhetetlen.
2012. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tarthatsz kacsacsőrű emlőst. Fokozottan védett állat,tehát nem vásárolható meg. Továbbá Ausztráliából semmilyen állatot sem lehet kihozni. Ráadásul nem egyszerű tartani,sokszor még az állatkerteknek is nehézséget okoz.
2012. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
És nem mellesleg erősen mérgező tövisei vannak a hátsó lábán.
2012. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező csak unatkozott, ilyen nem jutna eszébe. Tudod hogy mivel táplálkozik?
2012. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Titkos ügynök kalapot nefelejts ráadni. :)
2012. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kókuszfej válasza:
azért legyünk pontosak, a kacsacsőrű emlős nem veszélyeztetett állat, a besorolása pontosan "nem fenyegetett", mivel az, hogy egy élőlény alapból csak kis helyen elterjedt, nem jelenti azt, hogy veszélyeztetett lenne
2014. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vigyáznék vele mert mérge is van...

Nem háziállat vagyis biztosan kell engedély hozzá és nagyon drága is lehet.Na és egy kacsacsőrű emlőst utcán sétáltatni?! Én azt ajánlom nézz utána mindennek Wikipédiában, ne feledd hogy ez vadállat.Egyáltalán nem lenne olyan mint egy macska vagy egy kutya tartása,ha beválalod minden kín árán egy idő után lehet megunod. Ha tényleg nagyon akarsz, mindennek nézz utána, etetésének életmódjának...

Elképzelni könnyű de megvalósítani nagyon nehéz. És ha szabad kérdeznem hány éves vagy?

Ha még gyerek vagy nagyon nagyon nehéz dolgod lenne

2022. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!