Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A légy mint kullancshordozó?...

A légy mint kullancshordozó? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma elkaptam egy legyet és leesett róla egy kullancs. Tuti, hogy róla esett le és nem pl. a kezemről. Picike volt, de kullancsnak nézett ki. Ilyen lehet?

2012. júl. 10. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A kullancs csak a melegvérűek élősködője, a légy pedig nem az. Azt sem tudom elképzelni, hogy "elragadta", úgyhogy szerintem valamit elnéztél.
2012. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Doruss ***** válasza:
Ez furi, nem tudom hogy csináltad, a kullancs nem élősködik legyeken :D
2012. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy rajta élősködik és leesett, hiszen tudom, hogy melegvérű állatok vérét szívja. Hanem hogy rajta volt ... valahogy :D
2012. júl. 10. 13:08
 4/6 Platypus ***** válasza:
Atka lesz az, nem kullancs. Az élősködő atkák eléggé hasonlítanak a kullancsokra.
2012. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De érdekes :O ... írnál esetleg erről bővebben, mert nem találtam róla semmi használhatót.
2012. júl. 15. 19:23
 6/6 Krisztakika válasza:
Én is tapasztaltam ma ilyet, és nem is egy apró bogár esett le, hanem vagy három! Nem tudtam őket kézzel, papírban összenyomni, vidáman másztak tovább. Kicsit pirosas árnyalatúak és kisebbek a kullancsnál. Picit ijesztő látvány volt... Remélem, nem maradt egy sem körülöttem!
2012. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!