Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókfajta volt nálunk?

Milyen pókfajta volt nálunk?

Figyelt kérdés

Sajnos nem fényképeztem le, pedig már hármat is találtam a lakásban. Annyira megijedtem, hogy egyből csak azon járt az agyam, hogy szabadulhatnék meg tőlük. Amikor meg már szétlapítottam, már hiába fényképeztem volna. Sajnos a neten nem találtam rá, így leírás alapján, gondoltam hátha van itt valaki, aki jártas ebben a témában. Szóval a leírása:

-Kicsi kb. 2 cm átmérőjű, vékony lábú, de a fekete, de a jellegzetessége volt mindnek, hogy sárga pöttyök voltak a hátukon. Én még nem láttam ilyet, bár ez nem jelenti azt, hogy valami különleges fajta lenne :-) De nagyon érdekelne, előre is köszi, aki esetleg felismeri!


2012. júl. 10. 18:30
 1/1 Tűz Madár válasza:
Tippem van csak. Egy zugpók faj lehetett, abból meg annyi van, mint a nyű, nemegyszer lakásokban is megfordul.
2012. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!