Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókok lehettek ezek?

Milyen pókok lehettek ezek?

Figyelt kérdés

Hali!

Ma nagyon megijedtem 2 póktól. Kint a szőlőn voltak. Érdekesek voltak, a lábaik kettesével párban , az egyiknek rövidebb, ( ami "karcsúbb" volt mint a másik")a lábuk vége citromsárga, potrohukon citrom-fekete minta volt. A hálójukon volt egy átívelő cikk-cakkos csík. ( mint amivel a ruhák végeit varrják , 2 párhuzamos egyenes, köztük cikk-cakk.. ) Előre is köszi a választ! :)


2012. júl. 12. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem rá gondolsz. Darázspók a neve.

2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint a pókemberben
2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a a pók volt!
2012. júl. 12. 18:15
 4/19 anonim ***** válasza:

Ebből is van többféle. Vékonyabb, kövérebb, de jellemzően ez fekete-sárga színű és nem tudok hirtelen másikat aminek az egyik pár lába rövidebb lenne! :/

Nálunk ilyenek vannak a szőlőben, és cikkcakkos hálójuk van! :D

De sajnálom többet nem tudok. :/


Esetleg még ő:

[link]


Ez egy Karolópók, de ebből is sokféle él. Rengeteg különböző színű, méretű.

2012. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem az egyik lába rövidebb, hanem 2 db pók is volt, egy "karcsúbb" és ez: Ez elég cink, de így sikerült:

ttp://kepfeltoltes.hu/view/120712/1271583861N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

2012. júl. 12. 18:25
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt az elejéről egy "h" betű!
2012. júl. 12. 18:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Valami keresztespókféle lehet, de nem találok olyat ami sárga potrohos, pedig tuti van. Meglesem egy könyvben hátha találok hasonlót és írok ha végeztem vele.
2012. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

hát amit rajzoltál az is darázspók...


[link]

2012. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Csak attól félek valami behurcolt mérges pók.. :S Még arra emlékszem, hogy egyik szomszédunk házának oldalán is valami ilyesmi volt, csak 4x ekkora! :P Persze már régen volt nem emlékszem..
2012. júl. 12. 18:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is darázspók..Több sárga keresztespókfélét nem is találtam a könyvben, úgyhogy én amondó vagyok, hogy az! :) Legközelebb kreálj róluk egy fényképet akkor biztosan meg tudjuk mondani! :)
2012. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!