Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a számomra megfelelő...

Mi lenne a számomra megfelelő kisállat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vagy két ketrecben vagy terráriumban tartható kis jószágot.12éves vagyok.Van egy hörcsögöm bennt és kint egy kutya.Madárkalitka van.Egeret,patkányt nem akarok.Viszonylag olcsó legyen a tartása és lehessen simogatni,babusgatni.Már gondoltam tengerimalikra is,de a ketrecet még nem találtam meg ami megfelelne nekik.Lehetőleg 7000ft-ért tudok venni ketrecet.Jó lenne ha párban lehetne tartani őket.Szeretném ha érdekesek és aktívak lennének nappal.A szobámban tudnak mászkálni,de repülni nem épp megfelelő.

2012. júl. 13. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan van, ami megül az öledben és lehet simogatni babusgatni, ez a tengerimalac. Vagy olyan, ami aktív, szaladgál, néha odamegy hozzád, de őket nem lehet úgy nyomorgatni, az pedig pl degu.

Mind a két fajtát úgy jó tartani, ha ketten vannak. Nappali állatok.

2012. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél csincsillát! :)

Vagy ha gondolod, van madárpókom! :) Csak ne engedd a hörcsög közelébe! :)

Na de viccet félretéve javaslom a csincsillát, azokat lehet babusgatni! :)

2012. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és ezeknek a tartásáról tudtok írni valamit?és az árakat is lécci
2012. júl. 13. 14:38
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
A csincsilla az olyasféle mint a tengerimalac. Mármint úgyanúgy kell tartani. Méretük is megegyezik. ugyanaz a táplálék jó nekik is. És ő is egy lusta dög tud lenni! :D
2012. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:D

árakat is lécci

2012. júl. 13. 17:22
 6/14 alizka0827 ***** válasza:
100%

Tengerimalac.:)

Sztem ez a legcukibb,babusgathatod,ölbe veheted,stb.

Egy malac olyan 1000ft körül van,meg a ketrec olyan 7000-ért már tudsz venni..jahh és plusz a kaja,alom,etető,itató.Őket párba kell tartani,habár az enyém is egyedül van,és jól érzi magát.És nagy helyen kell tartani.De ne akváriumot vegyél,mert nem szellőzik jól.

:)

2012. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Tengeri malacot vegyél szerintem. és 7000 ft-ért ne vegyél ketrecet lehet sokkal olcsóbban is.én pl 2000 ft-ért árulok :)
2012. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi

gondolkodom a papagáj és a tengerimalac között:/

érdekelne az a ketrec:)

2012. júl. 15. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacnak fél m2-es ketrec kell, nem hiszem, hogy olyat árulsz 2000-ért. :) Max hörcsögnek valót. :) De ha mégis engem is érdekel. :P
2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

[link]

akit érdekel

email címem: baldamiki@gmail.com

2012. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!