Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan iskola ahol kisállat...

Van olyan iskola ahol kisállattenyésztést tanítanak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 09:23
 1/4 anonim válasza:

Igen!

A Főiskolákon.

2012. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted? Van állattenyésztő mérnöki szak egyetemen, ahol többek közt tanítanak kisállattenyésztést, de ez agrárképzés, szóval nem arról szól, hogy hogy kell hörcsögöt/tengerimalacot stb. tenyészteni kiskedvencnek...

Illetve OKJ-s képzésből van hobbiállattenyésztői tanfolyam, ha jól tudom.

2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezel aranykalászos gazdának, ott tanítanak ilyeneket. Végzettség nem szükséges, hozzá csak egészségügyileg kell megfelelni a tanfolyam előtt. Bár én azt mondom, hogy iskola nélkül is megtanulható, ha van segítség.
2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, de jo lenne, ha inkabb felelos allat tartast es ivartalanitast tanitananak... Semmi szukseg tenyesztesre. Az allatok nem jatekszerek vagy arucikkek. Es kobor, gazdatlan, halalra itelt, telepeken sinylodo allattal tele vagyunk! El kene gondolkodni ezen...

2012. aug. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!