Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ZooDom-ról?

Mi a véleményetek a ZooDom-ról?

Figyelt kérdés
Egyszer megláttam náluk egy féllábú agámát és akkor kicsit elgondolkoztam, hogy biztosan olyan jó hely-e, mint amilyen a borító.. nagyon szép és tényleg elég profinak tűnik, de hát azért látni egy-két furcsaságot ott.. nem sokszor járok oda, meg ismerem a tulajdonost, vagyis találkoztam vele egyszer, akkor teljesen korrektnek tűnt, és úgy tűnt hogy ért az állatokhoz, már amelyikhez. Na mindegy a kérdésem, hogy aki volt ott annak jó tapasztalatai vannak? Mert én eddig nem olyan sokszor voltam ott, de át akarok térni máshova, és kíváncsi vagyok, hogy ők mennyire jók. és persze az áraik is érdekelnének, ha esetleg tudtok a közelében jobbat akkor örülnék a tippeknek:)

2012. júl. 20. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szeretek oda járni, hisz ott majdnem minden van. Csak az a bajom vele, hogy egy kicsit drága.

Nagyon szép üzlet, vettünk már ott pár állatkát (hal, hörcsög..) és egészségesek voltak. De ennek már jópár éve :)

2012. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!