Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállat illik hozzám?

Milyen kisállat illik hozzám?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakom, tehát kis helyigényű állatot keresnék. Jó lenne, ha a tartása minél olcsóbb lenne.
2012. júl. 21. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg egér
2012. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egér, hörcsög, patkány. A csincsillákról és degukról nem tudom, mennyibe kerülnek. Cica, kisméretű kutya. A nyúlról tudom, hogy drága.
2012. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Patkány esetleg. A többi annyira nem tetszik. Kivéve a kutyát, de az meg csak nagyban jó! :D A kisebb hüllőféléket nem olcsó fenntartani?
2012. júl. 21. 02:49
 4/8 anonim ***** válasza:
a cica egyáltalán nem olcsó
2012. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Állatvédő :) ***** válasza:
Pézsma teknős ? A legkisebb teknősfajta . 3 naponta kell etetni . Csak akvárium meg egy nagy kő kell bele . Fagyasztott halat eszik legfőképpen .
2012. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért valami aktívabb lényre gondoltam. :D Nem az a lényeg, hogy hány naponta eszik, hanem, hogy bemegyek a kiskereskedésbe és pár száz forintból veszek neki kb 5-6-7 napra kaját. Olyasvalami ami Azért mászkál is. El van a terráriumában/ketrecében, de szeret kint is. A gekkó ilyen? :D
2012. júl. 21. 12:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy sisakos kaméleon vagy patkány. :D
2012. júl. 21. 13:07
 8/8 Állatvédő :) ***** válasza:
A teknős nem olyan mint a tvben ! Egész nap le sem állnak . Kiszedem és összevissza mászkálnak . Nem egyszer kellet már utánuk futnom , mert tényleg gyorsak . Akik lassabbak azok a szárazföldiek . Még a simogatást is engedik .
2012. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!