Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta hernyó? Mire van...

Milyen fajta hernyó? Mire van szüksége?

Figyelt kérdés

A konyhában találtam, épp egy morzsán rágódott, gondoltam nem dobom ki szegényt az ötödikről, nem valószínű hogy túlélné. Adtam neki egy kis összezúzott sótlan perecet, most azt rágcsálja.

[link]


[link]



2012. júl. 21. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy puhatestű,semmi baja nem lenne ha kihajítanád. Egyébként rakd egy nagyobb duncos üvegbe. Tegyél be neki ágakat és növényeket, leveleket, füvet. Pár hét múlva bebábozódik és lepke,pillangó lesz belőle, ha addig el nem pusztul.
2012. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, eddig én is eljutottam, jártam biológia órá. Konkrétan az érdekel, hogy milyen fajta, hogy a neki megfelelő ételt tudjam adni.
2012. júl. 21. 10:43
 3/3 anonim válasza:
Én is találtam ilyet, de nem tudom, hogy milyen fajta lehet. Nálam a zöldborsóra kapott rá, bár most épp nem csinál semmit.
2012. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!