Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vadászgörényt szeretnék, de...

Vadászgörényt szeretnék, de anya nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy nem engedi,hogy az állatok a házban legyenek,mert büdösek.Sokat olvastam már és azt modják a göri tartók,hogy nem olyan büdösek,mint aminek a legtöbben beállítják,van egy jellegzetes szaguk,de ez nem zavaró és minden állatnak van alapszaga és a görény csak 1 kicsit múlja felül őket ezen a téren.A görit kivinném mindennap játszani és sétálni,így szelőzne is a bundája.Tartanám kint a görit,de nem lehet a szomszéd macskák és a csirkék miatt.Szerintetek hogyan vegyem rá?

2012. júl. 21. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én anyámnak is ugyanez volt a kifogása.Mivel kétszintes a házunk az alsó szintet nem igazán használjuk és azt mondtam neki,hogy ott tartanám.Így már belement,de azt mondta,hogy majd karácsonyra megkapod,mert az még fél év:DD

És az unokatesómnak is van két görije és nekem is nagyon megtetszettek.

2012. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna nálunk nincs olyan hely a házban,amit ne használnánk...lassan kezdem úgyérezni,hogy csak,akkor lehet görim,ha elköltözök,de az még messze van...
2012. júl. 21. 19:05
 3/5 anonim válasza:
Mért nem lehetne kint tartani?? Ha csinálsz neki kertecet vagy veszel akkor simán lehetne. Amugy nálam is így volt anyám nem engedte hogy vegyek de én nagyon akartam és mielőtt haza ért volna a munkából már itthon volt a göri és nem tudott mit tenni. Végülis sokkal jobban szereti mint én. :D
2012. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a görit kint tartani csakis ketrecben lehet,mert elszökik azon nyomban.Így nincs veszélyben a szomszéd állatállomány.:) Csinálj neki egy jó nagy ketrecet fából,és ilyen kicsi hálóból ,oduval ami télen is jó és kész is van.De ne tegyél alá forgácsot,szénát,a rongyokat szeretik a puha rongyokat.:)

Ha bent akarod tartani akkor gondolom kisebb ketrec kell majd a hely miatt.de akkor viszont ki kell engedned nem csak sétáltatni az udvarra,hanem elengedni a házban.:)

2012. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megpróbálom rávenni,hogy vegyünk és kint tartsuk egy nagy ketrecben,amiben lenne faház,talán így megengedi
2012. júl. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!