Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a tyúkokat szaporíta...

Hogy kell a tyúkokat szaporítani? Nem kell semmit csinálni ill. mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell semmit csinálni és nem kell semmire sem figyelni!


Régen röhögtem kérdésen ilyen jót!


A tyúkok nem szaporodnak, csak a baromfik. Állítólag a tyúkok mellett egy kakasra is szükség van.

2012. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
A tyutyu tojással szaporodik, kell hozzá egy kakas, meg egy tyúk, sok letojt tojás, aztán hajrá a keltetőbe, ha nem kotyolna meg a tojó! Röviden.
2012. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Milyen keltető? Ráül a tyúk magától a tojásra?
2012. júl. 22. 11:39
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Pontozz le mindenkit, te szerencsétlen.

Láttál már életedben tyúkot? Vagy csak a hentesnél?

2012. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miért pontoználak le? Csak nem értem, hogy miért nem a kérdésre válaszolsz! Nyilván, ha tisztában lennék a dolgokkal, nem kérdezném meg.
2012. júl. 22. 12:05
 6/26 A kérdező kommentje:
Valaki részletesen leírná a dolgokat! Ráül a kotlós és mást sem csinál egész nap, csak azokon ül? Hány tojáson ül? Érdemes elzárni a többiektől ilyenkor? Hány hétig tart, amíg kikelnek?
2012. júl. 22. 12:08
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! azért ezt illene tudni, de nem baj, leírom.


Kérdéseidre válaszolva: Kell egy tyúk és egy kakas, megcsinálják a tojásokat, aztán ráül a tyúk. Igen, kb. csak rajta ül és mást sem csinál. Sokkal kevesebbet fog enni és inni. Azt nem tudom, hogy hány tojást rak, de 21 napig ül rajta. Szerintem nem muszáj külön tenni. De majd az etetőt és az itatót tedd közelebb! Ahol eddig tojtak (fészek) több szalmát tegyél. Kb. ennyi.

2012. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 22. 13:08
 9/26 A kérdező kommentje:
ja hogy a 81%-osé két válasz is.. én senkit nem pontoztam le, csak az utolsó válaszolót fel, mégis az első válaszod 31%-os. Érdekes...
2012. júl. 22. 13:39
 10/26 anonim ***** válasza:
Ráül= megkotlik, megkotyol, tehát nem írtam baromságot, csak rövidre sikeredett, de nem éreztem komoly kérdésnek!
2012. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!