Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Falun, kisebb családi háznál...

Falun, kisebb családi háznál mennyi kutya a megengedett?

Figyelt kérdés
A 2.szomszédunk tegnap "szerezte be" a negyedik kutyáját, amúgy semmi bajom nem lenne vele, de mivel előttük kell elmennünk, ha bárhova szeretnék menni, és a régebbi 3kutyájuk ha meghallanak bárkit, már nekirontanak izomból a kapunak és megállás nélkül ugatnak,a 2éves lányom sokszor úgy megijed, hogy elkezd sírni. Erre most még jött egy negyedik, ez megengedett?
2012. júl. 23. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Önkormányzat függő. El kell olvasni az erre vonatkozó képviselő testületi rendeletet.
2012. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem foglalkozik vele az önkormányzat sem. Legalábbis ahol lakom, le se tojják, hogy mit hogy kell. Az én szomszédom feketén kutyatenyésztő, közel 40 különféle kutya szaladgál az udvarába, a közös kerítésünknél is kutyák vannak. Gondolhatod. Reggel 5-6 között etetéskor nyivákolás, vonítás, valami rettenetes. Ilyenkor az ablakot csak nem teszem be, ezért kénytelen vagyok vasárnapokon is felébredni ilyenkor. Akkor estefelé 9 óra körül megint etetés, megint a vonítás, és társai. Többször jelentették már fel, füle botját sem mozgatta, kifizette az adósságot, aztán tovább minden. Szóval nem igen tudsz mit tenni. szerintem három, maximum négy megengedett.
2012. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, attól függ, hol laktok. Valahol szám szerint szabályozzák, valahol tágabban fogalmaznak (ésszerű, életszerű, stb....)

Ha megmondod a település nevét, megpróbálok utánanézni.

2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!