Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a gond ezzel?

Mi a gond ezzel?

Figyelt kérdés

Megjalt a hörcsögöm, és eltemettem. Nem hinném, hogy gond lenne ezzel... Fél éves megemlékezést szeretnék tartani..Ez már sok? Csak mert nagyon szerettem, és nem voltam egyedül. Gondoltam, összegyűlünk öten kb és elbeszélgetünk a höriről meg még másról is. Mi a gond ezzel?

14/L



2012. júl. 31. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen "ceremóniát" szeretnél neki tartani... tényleg nagyon szerethetted. Ha benne vannak mások is akkor nyugodtan. Nincs ezzel semmi gond. Ha te ezt szeretnéd akkor miért is ne :)?!

Bár én azért ennyire nem vinném "túlzásba" ... nekem ez már kicsit sok lenne. De ez magánvélemény.

2012. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túlzás. Inkább vegyél másikat.
2012. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy hiányzik. Persze hiányzik, de nem ez a lényeg. Veszek másikat, de nekem úgy a szivemhez nőtt, és erről van szó! Olyan, mintha egy családtagomat veszítettem volna el, amikor meghalt. Ha neked ISTEN ŐRIZZ meghalna egy közeli rokonod vagy családtagod, akkor biztos te is vennél másikat, ugye? És ezzel el lenne rendezve.

Soha nem volt háziállatod? Vagy egyáltalán gyerekkorod?

2012. júl. 31. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Még én is gyerek vagyok.... és van háziállatom , 3 macska
2012. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon szeretheted őket...
2012. júl. 31. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

szubjektív édess... =D

nekem nem lenne sok, mert a kutyám halála után még nagyobb sokkot kaptam, és...inkább hagyjuk miket csináltam. :| viszont ha valaki [mint te is, én is]ennyire állatimádó, és tiszteli az állatokat, akkor nem sok. DE van akinek ez már beteges...hát, nehéz dolog, de ha a szüleid és közeli barátaid nem tartják őrültségnek, akkor gyerünk szervezkedni! :]

és részvétem a höriért! :|

2012. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. aug. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!