Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi ütött beléjük....

Nem tudom mi ütött beléjük. Van két wels pónim, fel akart ülni rá egy 30 kilos lány és őt nem birta el. De bezzeg a szekeret elhuzza most mi van velük?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ba van törve az a ló?
2009. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Végy egy biciklit, ültesd rá a gyereket, és húzd el, majd emeld fel a biciklit a gyerekkel együtt, és úgy vidd pár métert. És láss csodát, pontosan ez ütött beléjük, húzni nem ugyaza, mint cipelni!


Egyébként ahhoz, hogy értelmesen lehessen válszolni, még kell némi infó. Egyáltalán szokták lovagolni a pónit, illetve vitt már ekkora tömeget?

2009. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be van lovagolva? Meg lettek szépen erősítve a hátizmai, hogy elbírja a lovast?

A lo nem olyan, hogy csak úgy ráülünk, aztán uccu...

2009. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyett kell értenem az elöttem szólókhoz ahhoz hogy egy lovon lovagoljanak nem elég bekocsizni be is kell lovagolni és sokat edzeni vele hogy megerősödjenek az izmai.
2009. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bevannak lovagolva hiszen az én harmincöt kilomat szépen viszik
2009. júl. 20. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ezt nemtom hogy mikor az én kicsipónim (100cm ) elbir egy 50 kg-t is:D

nemfáj a hátuk?

2010. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!