Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan emberekkel...

Hol tudok olyan emberekkel beszélni munka ügyben akik pl az animal planetet csinálják vagy national geographic wildot? Többit lenn

Figyelt kérdés
Azért mert imádom az állatokat de tényleg... semmi más nem köt le az egész világon csak a természet. Minden porcikámmal érzem hogy az állatokkal akarok foglalkozni. Mindent megfogok még a veszélyes dögöket is. Lehet ez arra vezethető vissza hogy még régen nagyon sokféle háziállatom volt? Meg arénáztattam a pókokat:DD bedobtam 2-t egy üvegbe és durr harcoljatok! a lényeg hogy mindenbe benne lennék! Csak vegyenek fel:D
2012. aug. 7. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor irány amerika. De oda sem fognak felvenni kezdőket. Szerintem tanulj zoológusnak, vagy állatbiológusnak.
2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zoológus/állatbiológus? de hol?:D valaki jelezzen aki ezekkel foglalkozik pls!
2012. aug. 8. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja menj amerikába, max itt állatgondozó lehetsz egy állatkertben minimálbérért vagy állatos boltba vagy kutyakiképző, lókiképző vagy micsoda.Na kb ennyi.Magyarban ne álmodozz mert éhen döglesz.Egy felnőtt....
2012. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nem úgy működik, hogy te szereted az állatokat és akkor ilyen helyeken dolgozol. Feltétel a perfect angol nyelvtudás, legalább egy diploma természettudományi szakterületen, több éves tapasztalat (ezt nem mindig kell, de ajánlott), kiváló kommunikációs képesség, bátorság, elszántság, csapatba való tökéletes beilleszkedés. Ez különösen fontos, úgyanis a világ minden tájáról vannak emberek, közös nyelv az angol, bár van aki rettenetes kiejtéssel beszéli, olyankor megy a kacagás de mindent összevetve remek hangulat uralkodik a sok nemzetiségnek köszönhetően. 1,5 évet dolgoztam a NatGeo-nak, egy nagyon jó barátom segített kijutni Amerikába,egyébként biológus végzettségem van, anyanyelvi szinten beszélem az angolt. 8-9 hónap munka után van 2-3 hónap szabadság, aztán újra kezdődik. Nagyon jól fizetnek, de ha ott dolgozol nem a pénzre gondolsz, mert beleszeretsz abba a munkába és már ingyen is csinálnád annyira jó. Sajnos haza kellet jönnöm egy fertőzés miatt, és 5 évig nem dolgozhatok ilyen munkát :(
2013. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!