Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki az árokba hajt,...

Ki az, aki az árokba hajt, hogy inkább ne üssön el egy állatot?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember normális,hogy az állat helyett saját magát töri össze???
2012. aug. 9. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szarvas, vagy hasonló, akkor igen.
2012. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De macskánál nem.
2012. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van. És nem ugyanaz, ha egy autóban ülve hajtasz az árokba, vagy ha rajtad hajtanak át. :)


Persze ha a családom is mellettem ülne, akkor azért már veszélyesebb a dolog, szóval van ráció a kérdésben, de a lényeg, hogy sokan nem szívesen hajtanak át egy állaton.

2012. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én igen. Minden állatnál.
2012. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sippara ***** válasza:
Az állat nem direkt "mászott" az útra, és - az autót vezető emberrel szemben - ő nem tudja megakadályozni az ütközést, ráadásul az állat túlélési esélye ütközés esetén 0% környékén mozog, míg az ember a legtöbb esetben maximum kórházba kerül. Én elrántanám a kormányt, akár szarvas, akár macska.
2012. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha veled vannak a családtagjaid akkor is? Az oké,hogy én életem de az övüké egy állat miatt?

Na,én az ilyet elmebetegnek tartom...

És átmennél a másik sávba is,ott meg nekitrafálsz 100-al egy másik autónak,kit vesznek elő?

Csak ésszel...

2012. aug. 9. 16:37
 7/16 sippara ***** válasza:
Várj, visszakérdezek: egy ember miatt elrántanád?
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én lassan szoktam menni éppen ezért, mert félek az ilyen helyzetektől. Országúton 90, de éjjel az erdős szakaszokon bizony csak 60-70-nel megyek. Én belekormányoznám az árokbe is a kocsit, ha ezzel megmentenem az állatot, de mint már említettem, a csökkentett tempóról elég egy jó fékezés időben.
2012. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Az embernek ilyenkor nincs ideje azon filozofálni, hogy mivel okoz nagyobb kárt, a legtöbbünknél egyszerűen beidegződés, hogy ha látod, hogy valakit/valamit elgázolnál, akkor félrerántod a kormányt, méghozzá lehetőleg nem a szembejövő sáv irányába. A következményekkel (például hogy árok volt az út szélén) már csak utána szembesül az ember.
2012. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elvileg jóval nagyobb az esély arra, hogy megúszd, ha elcsapod az állatot. Ha kell, akkor átcsattogok rajta. Persze valószínűbb, hogy annyira beijedek, hogy az ösztöneim fognak irányítani, vagyis félrerántom a kormányt. Szarvasnál érdemesebb is, mert ha berepül az ablakon a mázsáival, hát...
2012. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!