Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kis hüllő illik egy 60...

Milyen kis hüllő illik egy 60 literes akváriumba, ami nem nő meg nagyra?

Figyelt kérdés
Egy 60literes akváriumot kaptam szülinapomra. Szeretnék bele, Nem tekit és nem halat szeretnék. Tudtok olyan hüllőket vagy állatkákat mondani, aminek jó egy ekkora akvárium? és ha esetleg van is eladó bébi állatkátok a feltételeknek megfelelő, afelé is nyitott vagyok! ;)

#hüllő #60literes akvárium
2012. aug. 13. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Tropicolotes nattereri


[link]

2012. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hüllők közül csak a teknősök számára lehet megfelelő az akvárium, de ilyen picibe maximum pézsmát vagy törpe pézsmateknőst tudsz tenni.


a belinkelt gekkóknak _terrárium_ kell, nem akvárium! nem jó, ha felülről nyílik, mert onnan ők ösztönösen a veszélyt érzékelik. ahányszor benyúlsz hozzájuk mindig pánikba esnének.

2012. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tarisznyarák? :)
2012. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

húú,hát köszönöm mindenkinek.szerintem az első fog bejönni nekem ;)

Mondtam a tekiket nem nagyon bírom:Dde ha csak ez van..:DDDD

és köszönöm,de a rákokat se nagyon szívlelem. :D

2012. aug. 14. 22:38
 5/6 A kérdező kommentje:
és mi kell egy tropicolotes natterei tartásához és mennyibe kerül?tehát információk kellenének a kis gyíkról.:)
2012. aug. 15. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

elsősorban egy TERRÁRIUM, mert ahogy írtam, akváriumba nem való teknősön kívül más hüllő!

ezek a kis gyíkok felülről mindig a ragadozók érkezését várják, elől nyíló terrárium kell nekik.

2012. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!