Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki szokott...

Van olyan itt, aki szokott állatmenhelyeknek adományozni pénzt, tápot, vagy segíteni egyéb módon állatokon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én néha, de nem magyarnak.
2012. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
száraz vagy konzerv kaját szoktunk néha vinni
2012. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg Jótékonysági aukcióról, vannak tapasztalataitok, mert mindig tesznek ki oldalakra ilyen- olyan megvásárolandó dolgot, csak nem tudom, hogy tényleg jó helyre kerül-e a pénz.
2012. aug. 14. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi városunkban szinte minden üzletben a pénztárnál van egy kis persely. Az aprót, amit visszakapunk a pénztárnál, azt rakjuk bele, megy a városban működő kutyamenhelynek.
2012. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk időközönként az állatvédők összegyűjtenek könyveket újságokat és játékokat. Ezeket aztán egy adot napon kiárusítják de nem pénzért hanem kutyakalyáért. Én mindig ott vagyok sőt én is adok bele mindig tárgyakat amit aztán becserélünk.
2012. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 14. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Az ózdi gyepit "patronáló" lányoknak (az aukciót is szokott tartani), az etyeki menhelynek, a kunhegyesieknek és a szánhúzó alapítványnak segítettem eddig. Ők megbízhatóak, oda megy a pénz, ahová kell.
2012. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leszoktam a dohányzásról, és úgy döntöttem, hogy annak az árát, amit cigire költöttem, jótékonyságra fordítom. Már sikerült kiválasztanom, hogy melyik menhelyet fogom támogatni.
2012. aug. 14. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt miért nem lehet mancsolni? :D

Kapsz tőlem jó pár képzeletbeli zöld mancsot!!! :D

2012. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél. :) Bárcsak a többi ember is ilyen lenne, mint te... :)

Én minden hétvégémet menhelyen töltöm, és az ottaniakkal foglalkozom. Egyesek szerint időpocsékolás, de ha tudnák, hogy egyes állatok mennyi szeretet és hálát tudnak adni, na meg sikerélményt, és ezért cserébe csupán egy fél napot kérnek. :)

2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!