Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panelban lehet majmot tartani?

Panelban lehet majmot tartani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, édesanyád is tart.
2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megfelelő körülmènyek köszt igen
2012. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
Majmot hülyeség otthon tartani. Egy majomnak állandó törődésre és fajtársakra van szüksége. Nem háziállatnak való.
2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És mégis minek akarsz majmot tartani?? Egyébként én úgy tudom,hogy a szomszédok engedélyére,és a közös képviselő szükséged lesz,és nem fogják megadni egyszerű ok miatt.

A majom mint állat büdös,és soha nem tanítható szobatisztaságra. A panel lakás nem a megfelelő életkörülmény számára. Ha majmot akarsz akkor biztosítani kell neki az életkörülményeihez megfelelő helyet. Nagy hely kell neki,ahol tud mozogni.

Mégis mit csinálnál egy panelban,ahol mindent semmi perc alatt tönkre vág,és állandóan az ürülékében kéne mászkálnod???

2012. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegnap láttam a Tarzan filmet és arra gondoltam, hogy nekem is kell majom barát.
2012. aug. 16. 12:16
 6/14 anonim válasza:
XD
2012. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

édes istenem..Tarzan film miatt?? Tarzannak elefántja is volt. Akkor az is kell??


Mauglinak meg medvéje és ott volt Akela, meg Bagira..akkor az is kell???

nagyon gyerek vagy még..

De nyugodj bele..Nem lehet majmod.. Vegyél plüssmajmot,és boldog leszel. Az legalább nem piszkít mindenhová.

2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elképzeltem: "Csita, ne dobáld banánnal a közös képviselőt"
2012. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Antimod ***** válasza:

"Az legalább nem piszkít mindenhová."


És nem őrül meg előbb-utóbb.

2012. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elmész a helyi állatkertbe és örökbe fogadod (jelképesen) valamelyik majmot. Kapsz emléklapot, látogathatod, ha elég szelid, etetheted is. De ne akard hazavinni.
2012. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!