Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mindig vágytam madárpókra....

Mindig vágytam madárpókra. Elég neki, ha csak nagyobb sáskát, meg egyéb rovarokat adnék neki? Ugyan is nem lenne szívem egeret adni neki, mert azt is szeretem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 22:52
 1/6 Üveges válasza:
Szerintem elég de nagyon sok kell neki hogy pótoljon egy egeret.Amúgy gondolj bele simán odaadhatod a halott egeret hiszen nem te ölted meg.
2012. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát ha úgy is elfogadja az egeret, hogy nem él, akkor ok.
2012. aug. 16. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
nem minden póknak szükséges egeret adni, a többség elvan csótánnyal, tücsökkel is. nézz utána a szimpatikus fajok igényeinek [link]
2012. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik madárpóknak sem KELL egeret adni. Sokkal jobb és egészségesebb rovarokkal etetni. Lehet, hogy nagyobb de a tápértéke nem olyan jó mint mondjuk egy csótányé, nem beszélve arról, hogy milyen büdös tud lenni. Ha meg még él is akár meg is haraphatja a pókot.
2012. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ezek ismeretében, nem sokára bővülni fog a családom, egy madárpókkal.
2012. aug. 19. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
csak el ne szabaduljon :o
2012. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!