Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg szökött a madárpók!...

Meg szökött a madárpók! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

egy 4vedléses cambridgei-ről lenne szó előző nap etetés után nem húztam el a terrárium ajtót rendesen talán fél centis rés maradt, és az a baj hogy ezt másnap vettem észre de akkor már mily meglepő módon össze szedte sátorfáját és elment, hát próbáltam keresgélni de hát sikertelenül, a kérdésem az lenne hogy mi féle módon lehetne meg találni, jöhetnek tanácsok, tapasztalatok bármi ami hasznos lehet e ügyben!


köszönöm



2012. aug. 22. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Ige előtt az igekötőt egybe kéne írni! Bár annyira okosok vannak itt, hogy egy paraszt ilyet is észrevesz. Madárpókhoz nem konyítok de ha elkapnám, rögtön kinyírnám a dögöt!
2012. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e valami olyan "cég" aki ilyen állatok megtalálásában segít nézz utána neten. De talán próbáld megnézni szekrény mögött meg kis résekben, kutyával megkerestetni.
2012. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A bátyámnak is van madárpókja és amikor kiszökött ( ő is ) nem volt itthon és én kerestem meg. Mindenképpen elzárt helyen keresd és talán az is segítene ha már nagyon éhes egy kis dobozba teszel egy tücsköt és rábírod hátha ciripel és nagyon fülelsz hogy nem e mozog valahol a pók. Alapból amíg meg nem találod mindképpen gátold meg , hogy a szobából kijusson, csuk be az az ajtót mindenképpen és ne nyiss ablakot nagyra,mert kiszökhet. ÉS NAGYON ÓVATOSAN MOZOGJ NEHOGY MEGSÉRÜLJÖN.

Remélem segítettem. Majd azért informálj hogy mi történt.

Ha megtalálod akkor viszont óvatosan cserkészd be és feltétlenül takard el a bőröd mert a szőre kellemetlen kiütést okozhat.

2012. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó vagyok, amúgy inkább a terrárium közelében keresd nem nagyon mászkálnak ők messzire.
2012. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úristen, remélem, nem a szomszédban laksz O__O Kajával próbáld előcsalogatni.
2012. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szekrény,ilyesmi? Nem értek a pókokhoz, de sok sikert és majd írd meg hogy mi lett. :S
2012. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Én biztosra mennék, és lángszóróval felgyújtanám azt a házat!
2012. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tibor Pupak válasza:
51%
Ha nem ette meg Bear Grylls akkor tegyél a kűszöbre 1-sztéket!
2012. aug. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés ki írója, ne privátban írj, hanem használd az egyetemen meg tanultakat, mert nekem az le jött belőle, hogy a kötelező képzésről is el maradoztál! Csóka!
2012. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
eddig még semmi, a póktól nem félek meg fognám kézzel is ha meg találnám, de valahogy nem jön össze a tücskös meg oldás sem, pedig majdnem hogy egész éjjel hegedül, úgy hogy lehetséges hogy van egy szabadon kószáló "házi kedvenc" a szobában, vagy már ki tudja hogy hol, de még azért nem adom fel.
2012. aug. 25. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!